Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур "Польсько - Словацький вояж"

Фішки туру:
 • Замки Польщі
 • Словацькі термали і вина
 • Історичні українські місця за кордоном
Ціна туру:
від 2850 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 3 дні
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 1
Активні дні 3
Тип транспорту Залізниця + автобус
Проживання
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

В цьому турі на Вас очікують: Польські амки в Перемишлі та Красичині, Словацькі термали та дегустація вин, Історичні українські місця за кордоном, пам'ятки украінської деревяної сакральної архітектури.  

 

1 День. хотинець - перемишль - красічин - сянок

04:00 Збір групи на залізничному вокзалі м.Львова (або іншому місці, вказаному в Інфолисті). Виїзд.

Екскурсійна програма дня:
 • Młyny / Млини (могила Мих. Вербицького)
  Тут, у невеликому надсянському селі,  за чотири кілометри від українського кордону, знаходиться могила видатного українського композитора, громадського діяча, автора музики нашого державного гімну о. Михайла Вербицького, який був священником у місцевій церкві св. Покрови (1733р.) в період 1856-1870 роки. Вдячні нащадки збудували над могилою Меморіал із альтанкою-каплицею, до яких приїжджають вклонитися та заспівати “Ще не вмерла Україна” українці з цілого світу. 

 • Chotyniec / Хотинець. Село на Закерзонні, де до операції “Вісла” проживало 2079 українців (98%), на згадку про них до наших днів дійшла церква Різдва Пресвятої Богородиці (1615р.), яка занесена в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Споруда є гарним зразком українського дерев’яного сакрального будівництва і однією із небагатьох діючих греко-католицьких церков на території Польщі. 
 • Przemyśl / Перемишль.  Перемишль - одне з найстаріших міст Галичини, столиця удільного руського князівства, до Другої світової війни було важливим центом українського культурного і церковного життя. Історію цього красивого міста над Сяном спільно творили польський та український народи і воно заслуговує, щоб його відвідували українці та захоплювалися ним. 
 

​Для українців важливими є відвідини колишнього костелу єзуїтів, а зараз Катедрального собору Святого Івана Хрестителя УГКЦ (1626р.), Українського “Народного дому” (1904р.), барокову годинникову вежу, яка мала служити дзвіницею так і не збудованого катедрального храму УГКЦ, цікавою є також будівля греко-католицької Вищої духовної семінарії (1912р.), збудована за проектом Івана Левинського.

 • Обід (у закладах громадського харчування Перемишля на власний смак і вибір).

 • Krasiczyn / Красічин. (огляд замку і парку). 
  Неподалік від Перемишля серед чудового парку з екзотичними рослинами розташоване одне із найкрасивіших місць у Польщі – замок Красицьких (1580-1631рр.). По кутах ренесансно-барокової фортеці знаходяться чотири вишукані вежі: Божа, Папська, Королівська, Шляхецька, а замкові музи прикрашає чудовий декор у стилі сграффіто. Багато королів і знаних осіб мали за честь відвідувати цю неймовірну красу, запрошуємо і Вас.
 • Sanok / Сянік (прогулянка центром міста). 
  Гарне місто над Сяном, до якого в давні часи сходилися українці зі всіх околись, також має чим зацікавити гостей. Варто оглянути костел Преображення Господнього (XVII-ХІХ ст.) монастиря францисканців, сецесійну забудову площі Ринок, православну церкву Собор Святої Софії (1784р.) та ренесансно-класицистичний королівський замок (1523р.) над урвищем.

  

 • Їдемо заселятися в готель Dukla “Дукля” / Svidník “Свидник”. 
 • Вечеря у готелі. Вартість – 14 Zl (5 Євро).
 • Відпочиваємо з дороги. ​


2 День. свидник - бардіїв - Пряшів

08:00 Сніданок та виселення з готелю. (Сніданок в ресторані готелю. Вартість 13Zl (4Є.)

Екскурсійна програма дня:
 • Bodružal / Бодруджаль (огляд церкви).
  У цьому русинському селі на пагорбі серед села підноситься найдавніша дерев’яна споруда Словаччини – лемківська греко-католицька церква Святого Миколая (1658р.), яка занесена в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.  
 • Medzilaborce / Меджилабірці (музей сучасного мистецтва Е.Воргола)
  Неподалік від цього містечка у лемківському селі Микова народилися батьки всесвітньовідомої культової особистості, одного із засновників поп-арту Енді Воргола (Андрія Варголи), який був русином-українцем.
   
   

   У Лаборцях діє Музей сучасного мистецтва ім. Е.Воргола, в якому є декілька його оригінальних картин, сорочка в якій його хрестили у греко-католицькій церкві, шкіряна куртка та улюблені окуляри Енді. Воргол за життя став легендою, входить в 10 найдорожчих художників світу та заслуговує, щоб приїхати і ознайомитися з місцями, з якого походить його рід.

    
 • Svidník / Свидник (огляд Музею українсько-руської культури)
  Довкола карпатського містечка розташовані кількадесят українсько-руських сіл, а в самому місті знаходиться один із найкращих музеїв української культури за межами сучасної України – Музей українсько-руської культури у Свиднику.
 

Надзвичайно цікавою є культурно-історична експозиція, де показані одяг, ремесла, народне мистецтво українців Словаччини. Етнографічна експозиція під відкритим небом (скансен) розташована в дуже мальовничому місці, на площі 11 гектарів зібрані майже 50 пам’яток народного будівництва, окрасою яких є дерев’яна греко-католицька церква св. Параскеви (1766р.) лемківського типу із села Нова Полянка. 

 

 • Обід (у закладах громадського харчування Свидника. Вартість – 5 Євро).
 • Bardejov / Бардіїв (прогулянка історичним центром)
  Бардеїв - казкове і компактне місто оточене Низькими Бескидами, за свою архітектуру було занесено в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Коли оглядаєш його, то здається, що час зупинився у XV столітті, на яке припав його розквіт. Історичний центр оточений міськими мурами, його центром є площа Ринок, на якій красуються базиліка святого Егідія (1464р.) та ратуша (1505р.), в якій поєднана пізньогодична форма із ранньоренесансними компонентами.
  Bardejov
 • Prešov / Пряшів (прогулянка історичним центром)
  Хоча Пряшів не є на українській етнографічній території, але за свою історію неодноразово ставав її адміністративним, освітнім та культурним центром
   

  В місті окрім чудових кам’яниць на Головній вулиці, можна оглянути один із найстаріших та найгарніших храмів Словаччини – готичний костел св. Миколая (1347р.), цікавими для українців є також греко-католицький собор св. Іоана Хрестителя (ХІV ст.), православна церква св. Олександра Невського (1946р.) та театр Олександра Духновича.  

 • Їдемо на поселення в готель. Prešov “Пряшів” / Košice “Кошиці”. Вечеря у готелі у м. Prešov-Košice. (Вартість – 5 Євро).
   

  3 День. кошице - купання в термальних басейнах - дегустація вин

  08:00 Сніданок та виселення з готелю. (Сніданок в ресторані готелю. Вартість 13Zl (4Є.)

Екскурсійна програма дня:

 • Košice / Кошице (прогулянка містом)
  Кошице - Друге за величиною місто Словаччини, одне із найгарніших міст Європи, окрасою якого є головна і найвизначніша споруда міста готичний Собор св. Єлизавети (1380р.) – це найбільший храм Словаччини, в якому поховані Ілона Зріні та Ференц Ракоці ІІ. Викликають захоплення також Кошицький державний театр (1899р.), храм св. Михайла (ХIV ст.), вежа Урбана, палац Андраша, палац Чакі-Дежофі. Місто варте Вашої уваги, не дарма центральну історичну частину міста було занесено в Список об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. 

 • Kaluža / Калужа (купання в термальних басейнах Thermal ŠIRAVA SPA RESORT і обід)
  Один із найпопулярніших словацьких курортів Земплінська Ширава, яку ще називають Словацьким морем, утворилася в результаті створення водосховища на річці Лаборець біля підніжжя мальовничих вулканічних Вигорлатських гір. Саме тут знаходиться сучасний термальний комплекс “Thermal ŠIRAVA SPA RESORT", в якому гаряча вода піднімається із геотермальної свердловини глибиною 940 метрів. У комплексі є 4 криті басейни і 4 відкриті басейни із водними і масажними струменями. Купанні в термальних басейнах звільняє від напруги та стресу, активізує кровообіг, та покращує настрій.
 • Обід (у закладах громадського харчування Михайлівців. Вартість – 5 Євро.)
 • Orechová / Орехова (дегустація вин)

  Територія східної Словаччини чудово підходить для вирощування винограду через свій достатньо теплий клімат та вулканічні породи Вигорлатських гір, які надають вину чудовий смак та неперевершений букет. Запрошуємо на дегустацію в “Pivnica Orechová”, яка з 1994 року на площі 54 гектари вирощує європейські сорти винограду та виробляє чудові білі та червоні вина. Під час дегустації можна буде оглянути винний підвал на глибині 6-12 метрів із двома підземними коридорами і фірмовим винним архівом.

дегустація вин

 • Vyšné Nemecké “Вишнє Німецьке” (перетин кордону) 
 • Львів (повернення о 03:00-07:30)
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали