Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур в Грузію "Новорічні вогні"

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
, ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
 
У Грузії дуже барвисто святкують Новий Рік. Дуже тепло і душевно. Ми запрошуємо вас зануритися в цю атмосферу чарів і радості!

1 ДЕНЬ, 29.12.2017, П'ЯТНИЦЯ.

Переліт в Грузію. Зустріч в аеропорту Тбілісі згідно з розкладом по часу Грузії. Поселення в готель. Увага! Безкоштовний трансфер під всі авіарейси! Вільний час. Ніч в готелі.

2 ДЕНЬ, 30.12.2017, СУБОТА.

Сніданок. Екскурсія в Мцхету. Обід «Запрошуємо на хінкалі!». Повернення в Тбілісі. Екскурсія по Тбілісі. Вільний час.
   
Ви побачите один з найстаріших районів міста Абанотубані - район знаменитих сірчаних лазень. Звідси бере початок історія красеня Тбілісі, якому вже понад 1550 років.
«Повітряна Подорож» на канатній дорозі до фортеці Нарікала!!! Ми подивимося на місто з висоти пташиного польоту!!!

3 ДЕНЬ, 31.12.2017, НЕДІЛЯ.

Сніданок. Сьогодні у вас день підготовки до Нового Року!

Відвідайте численні новорічні ярмарки та розпродажі! Прокатайтеся на фунікулері на гору Мтацминда, подивіться на місто з висоти пташиного польоту! Проведіть час в парку атракціонів «Бомбора»! Можна відвідати знамениті сірчані лазні!!! Приємна сірчана термальна вода, пілінг і масаж з медом дозволять розслабитися душею і тілом! Оплата в залежності від обраної категорії лазень.
    Пропонуємо провести новорічну ніч в дусі народних гулянь, які з розмахом проходять на головних площах Тбілісі. Цей варіант зустрічі Нового року обіцяє море веселощів, танців, пісень, поздоровлень і феєрверків. Новорічний Тбілісі вразить вас своєю красою і вогнями, яскравими фарбами свята, посмішками людей!
Або, за бажанням, пропонуємо вам зустріти Новий Рік в національному грузинському ресторані з новорічною програмою і традиційним смаженим поросям і іншими грузинськими стравами і вином!!! Увага! Столи в ресторані замовляються заздалегідь і оплачуються заздалегідь.
 

З НовИм, 2018, РОКом!

4 ДЕНЬ, 01.01.2018, ПОНЕДІЛОК.

Сніданок. Екскурсія в Боржомі! Після святкування і нічних Новорічних пригод, запрошуємо вас в місто з живою водою - Боржомі.

Сьогодні у нас день здоров'я! Ви побачите курорт Боржомі, подихаєте чудовим свіжим гірським повітрям і вип'єте води із знаменитих на весь світ джерел Боржомі!

Повернення в Тбілісі. Вільний час. Ніч в готелі.

5 ДЕНЬ, 02.01.2018, ВівТОРоК.

Сніданок. Вільний день в Тбілісі або додаткова екскурсія в Кахетію (30 дол. / особа + обід з дегустацією 10 дол. / особа) *.
* Екскурсія відбудеться при групі від 5 туристів.

   
Сьогодні наш шлях лежить в Кахетію. Всі ми пов'язуємо Кахетію із справжнім грузинським вином, і по праву Кахетія вважається Батьківщиною виноробства. Але Кахетія - це не тільки вино... Ви почуєте історії життя і кохання відомих людей, чиє життя було пов'язане з Кахетією. Також ми відвідаємо місце паломництва християн з усього світу - монастир Бодбе.
А далі пробуємо Кахетії на смак!!! Ми завітаємо на обід в приватний сімейний ресторан до господаря - винороба, який запропонує нам продегустувати чисту, як сльоза, кахетинську чачу - білу і витриману в дубовій бочці, а також натуральні домашні вина.
Повернення в Тбілісі. Вільний час. Ніч в готелі.
   

6 ДЕНЬ, 03.01.2018, СеРЕДА.

Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт до початку реєстрації на рейс.

                                       
Міста що відвідуються
25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали