Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур в Грузію "Подарунок коханій"

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
  Запрошуємо до Грузії на 8 березня!
На початку березня в Грузії вже 15 градусів тепла! І це ще один ґрунтовний аргумент на користь романтичної подорожі на 8 березня. Ніжне цвітіння першоцвітів, велич стародавньої історіі, самобутність і гостинність місцевих жителів, смачна кухня - чи можна уявити краще весняне свято?
  Увага! Рекомендуємо авіапереліт компанії Янейр! Вартість авіаквитка на дати туру 150 дол з 23 кг багажу, харчуванням на борту і 7 кг ручної поклажі. Зручні польотні дані! Час прильоту в Тбілісі о 14:05, час вильоту з Тбілісі о 15:05.
1 день 04.03.

Зустріч в аеропорту Тбілісі з табличкою приймаючої сторони на виході з митної зони згідно з розкладом по часу Грузії. Трансфер в готель. Поселення в готель. Відпочинок після перельоту.
У разі денного прильоту - вечірня коротка оглядова екскурсія «Вечір в місті світла». Ніч в готелі.

   
2 день 05.03

Сніданок.
Екскурсія в Мцхету. Знаменитий монастир Джварі. Собор Светіцховелі.
Повернення в Тбілісі.
Оглядова екскурсія по історичному центру Тбілісі. Вільний час
20:00 Вечеря в національному ресторані із музичною програмою (оплата додатково 20 дол/чол). Самостійне повернення в готель. Ніч в готелі.

   
  Історія цього дивного міста тягнеться з часів сивої давнини. А саме з V століття, коли грузинський цар Вахтанг Горгасали наказав заснувати місто в центрі долини річки, затишно лежить між двох гірських хребтів. Фортеця Нарікала, канатна дорога над Курой, сірчані лазні (Абанотубані), собор Сіоні, вулиця Шарден і вулиця Руставелі, старі квартали Авлабар - ми побачимо найбільший православний храм на Кавказі Свята Трійця - Собор Святої Трійці, третій по висоті православний храм Європи!
3 день 06.03.

Сніданок.
Екскурсія в Кахетію. Місто Сігнагі, монастир Бодбе.
Відвідування музею з експозицією картин Ніко Піросмані (за бажанням).
За бажанням, обід (оплата додатково 10 дол / чол) в сімейному ресторані кахетинського винороба. Дегустація кахетинської чачі, а також натуральних домашніх вин!
Повернення в Тбілісі. Вільний час. Ніч в готелі.

   
  Сігнагі називають «містом кохання». Його заснував у XVIII столітті грузинський цар Іраклій II, а назва пішла від перського слова «неприступний». Сігнагі розташований на височини серед Алазанської Долини. Звідси відкривається чудовий вид на Алазанську долину, де роблять знамениті грузинські вина. Ми помилуємося видами на фортечну стіну і сторожові вежі, які захищали місто протягом століть, і на дивовижної краси з засніженими вершинами Кавказькі гори.
   
4 день 07.03.

Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсійний переїзд Тбілісі - Кутаїсі - Цхалтубо.
Огляд Історичного центру Кутаїсі, Білий Міст, Фонтан і багато іншого.

   
Екскурсія в печеру Прометея!
Гірська печера Прометей. Печера Прометея є одним з чудес природи Грузії, яка була виявлена ​​тільки в 1984 році. Потрапивши в печеру, створюється враження, що потрапляєш в інший вимір, в темряві світять тільки скелі, освітлені різнокольоровими кольорами. 
   
Переїзд на курорт Цхалтубо (10 км від Кутаїсі).
Унікальні мінеральні води прославили ім'я курорту. Природна температура вод (33-35° С) дозволяє використовувати їх без попереднього підігріву.
За бажанням - релакс! Відвідування радонових басейнів! Вартість від 5 дол / чол в залежності від обраних процедур. Поселення в готель. Вечеря. Ніч в готелі.
   
5 день 08.03.

Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія «Гори, море і вино !!!» Сьогодні, в це весняне свято, ми даруємо вам чудеса природи і яскраву квітучу грузинську весну!
Стародавня фортеця Гоніо - побудована римськими легіонерами ще в 1 столітті, Кордон Грузії і Туреччини містечко Сарпі, красивий водоспад і пам'ятник Андрію Первозванному!

   
Красень Батумі чекає нас! Окрасою міста є Приморський парк - бульвар, що простягнувся на 12 км вздовж пляжу.
Огляд площі Аргонавтів. Увечері Батумі здивує нас своєю оригінальною підсвіткою, фонтанами лазерним шоу і єдиною в світі скульптурою «Металева любов», що рухається !
Поселення в готель. Святкова вечеря в ресторані!!! «Вип'ємо за любов!»))) Вільний час в Батумі. Ніч в готелі
   
6 день. 09.03.

Сніданок. Виселення з готелю. 
Екскурсійний переїзд Батумі - Боржомі
Екскурсія в Боржомі.
Археологічними розкопками, проведеними в Боржомі, виявлені кам'яні ванни, що свідчить про те, що цілющі властивості мінеральної води були відомі і використовувалися в стародавні часи.
Поселення в готель. Вечеря. За бажанням можливе відвідування басейну. Ніч в готелі.

   
7 день. 10.03

Сніданок. Виселення з готелю.
Екскурсія в скельне місто Уплисцихе.
Скельне місто Уплисцихе дивовижне своєю майже 3-тисячолітньою історією. Припускають, що воно утворилось близько 1000 року до н.е., а остаточно спорожніло тільки в XIX столітті.
Переїзд в Тбілісі. Поселення в готель. Вільний час в Тбілісі. Ніч в готелі.

   
8 день. 11.03

Сніданок. Вільний час в Тбілісі. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт до початку реєстрації на рейс.

                                       
25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали