Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Заліщики, Чортків та Джуринський водоспад

Фішки туру:
  • Багато дивовижних панорам!
  • Руїни замку в місті, що не існує
  • Найповноводніший рівнинний водоспад України
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 3 дні
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 3
Тип транспорту Автобус
Проживання
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (2)
Примітки
Очікуйте інфолист

1 День

7:00 Збір групи біля Південного залізничного вокзалу у Києві. Виїзд на туристичному автобусі. 

Обід по маршруту.

Перша панорама відкриється нас з високого берега Серету біля стін Підгорянського монастиря-фортеці. Перша згадка про монастир з'являється ще у 1663 році у грамоті короля Яна Казимира, в якій монастир описується як дуже давня споруда. Так що є підстави вважати, що засновано Підгорянський монастир ще у давньоруський період.

Далі переїдемо мальовничою дорогою до села Буданів, де стоять руїни замку, який бачив багато воїн та захоплень упродовж століть.

Переїзд в Чортків. Це маленьке місто з містичною назвою та двома ратушами! Стара ратуша з фахверковою вежею, швейцарськими годинниками та казковим флюгером у вигляді півня. Тут частенько знімали фільми. Біля ратуші розташовані старовинні торгові ряди, які досі використовуються за призначенням; дерев'яний будинок бургомістра; площа Ринок. Під час екскурсії ми побачимо одні з найстаріших дерев'яних церков Поділля, замкові руїни та перлину міста - костел Святого Станіслава (17 століття). 

Поселення в готель, відпочинок.

2 День

Сніданок.

9:00 Виїзд на екскурсію по мальовничому Поділлю. Розпочнемо цей день з огляду урочища Криве. Це ботанічний заказник загальнодержавного значення та дуже гарне місце, де річка Серет впадає у Дністр. Далі поїдемо в долину річки Тупи в районі села Бедриківці.

Наступним пунктом нашого природного маршруту буде село Касперівці, де ми оглянемо оборонну церкву святого Георгія і камінь з зображенням святого Онуфрія - Ви обов'язково почуєте історії про цю таємничу брилу.

Трохи часу і ми будемо вже милуватися долиною річки Серет біля села Голігради. І яка ж Тернопільщина без печери? Звісно ми також відвідаємо печеру – в околицях села Більче-Золоте знаходиться печера Вертеба, яка водночас є першим в Україні підземним музеєм трипільської культури. В селі Монастирок оглянемо ще одну печеру – цього разу таємничу, яку називають Язичницька, а також гарні краєвиди місцевості, після чого зробимо доцільну перерву на обід.

екскурсії в кам'янець-подільський з києва

Після обіду в селищі Товсте оглянемо ефектний храм святого Михайла і поїдемо в сторону села Нирків до нині вже неіснуючого історичного міста Червоногород. Тут, насамоті, серед природи стоять величні руїни палацу та костелу. Ще однією «родзинкою» цього місця є найвищий рівнинний водоспад України – Джуринський.

На десерт в кінці дня ми поїдемо на огляд панорами села Кострижівка з верхнього парку в Заліщиках - цього колись найбільш південного міста міжвоєнної Польщі та водночас одного з найбільш популярних її курортів. Ми переїдемо на схили Дністра, де зі сторони буковинського села Хрещатик перед заходом сонця оглянемо знамениту панораму вже згаданого придністровського містечка Заліщики.

Також нас чекає прогулянка нижнім парком Заліщиків, де звернемо увагу на палац Бруницьких і дійдемо безпосередньо до Дністра. 

Повернення у готель. Відпочинок. 

3 День

Сніданок.

Цей день ми почнемо з історичного Язловця, де відвідаємо величний комплекс замку та палацу.

Переїзд в Бучач – одне з тих малих міст, що мають велику історію і гарну архітектуру. Це місто, де втілювались в життя архітектурні плани плідного творчого тріо: Микола Потоцький, Бернард Меретин, Йоганн Пінзель. Ви побачите старовинний костел, монастир василіан, найгарнішу ратушу в Україні та руїни Бучацького замку, звідки відкривається чудова панорама.

екскурсії в кам'янець-подільський з києва

Обід. 

Оглянемо руїни замку в Підзамочку, а на завершення екскурсійного дня відправимось в Рукомиш, де відвідаємо колишній печерний монастир та неймовірної краси скелі. Побачимо статую Онуфрія, яку створив таємничий скульптор Пінзель. 

Перед переїздом до Києва пообідаємо і вирушимо додому. 

Повернення до Києва орієнтовно о 22:30.

Також перегляньте інші тури по Україні, вас точно щось зацікавить!

екскурсії з києва в кам'янець-подільський

екскурсії в кам'янець-подільський замок

 

Пам'ятки туру
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали