Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія містом Виноградів

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Закарпаття
Область Закарпатська
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова

ПРограма екскурсії по місту Виноградів

 

Екскурсії в старовинне місто Виноградів

Закарпаття. Гори і ліси, долини і річки, водоспади і озера. Край – небаченої краси, щедро наділений природними багатствами. Густі незвичайні ліси і ні з чим незрівняне кристально чисте повітря здавна приваблюють туристів в цю сторону. Але не тільки природа манить тут. Дуже красиві, колоритні і самобутні міста і села чекають до себе в гості. І одне з таких міст – Виноградів.

Розташувалося місто на правому березі річки Тиси біля підніжжя Чорної гори, і є одним з найстаріших поселень в цій місцевості. Якщо ви хочете побачити старовинні споруди, пізнати дивовижну культуру прикордонного регіону, і звичайно, покуштувати смачного вина, то екскурсія в Виноградов – це те, що вам потрібно.

Під час екскурсії у вас буде можливість відвідати Виноградівський замок, перші спогади про який йдуть в 903 рік.

Нелегка долі була у замку. Війни, зміна власників, і, нарешті, перетворення його в монастир.Саме через це місцеві жителі прозвали замок Канків, тому що так назвалася верхній одяг, яку носили ченці.

Зараз, на жаль, від замку залишилися тільки руїни, а й вони дозволять відчути велич цього могутнього старого будинку.

   
   

Широко відкрив двері для допитливих туристів Францисканський монастир, побудований приблизно в XVI столітті.

Незважаючи на деякі події, які спричинили руйнування церкви, вона була заново відбудована, і тут навіть збереглися розписи XIX століття.

Південно-східна сторона містечка Виноградов залучає розташованим там палацом сім'ї Перені. Він є одним з найстаріших будівель подібного типу.

Вперше був зведений в XIV столітті, проте згодом пережив безліч перебудов і перепланувань. Зараз тут знаходиться районний відділ освіти, збереглася велика колекція живопису і багатюща бібліотека.

Саме розташування міста, біля Чорної гори, сприяє відвідуванню пам'ятки природи – Ботанічного заповідника. Лікарські рослини, різноманітні дерева, рідкісні тварини – далеко не все, чим багатий цей чудовий куточок.

Ви тільки уявіть, як приємно прогулятися по буковим і дубовим лісам, серед вікових дерев, залишивши позаду всі негаразди і турботи. Подихати гірським повітрям і оздоровити свій організм, втомлений від міської суєти.

Завершити екскурсію по місту Виноградів можна на Виноградівському винзаводі. Адже не дарма місто носить таке ім'я. Тут здавна займалися виноградною справою. А завод відкрили не так вже й давно, в 70-і роки минулого століття. Але відрізняє його від інших льох для зберігання вина.

Він прорубаний в Чорній горі, довжина його близько 350 метрів, а місткість – понад 700 тисяч літрів! Тут вам обов'язково розкажуть багато цікавого про виготовлення вина, і дадуть можливість дегустації деяких напоїв.

   

Приїжджайте на екскурсію в Виноградов разом з AngaTravel. Вивчіть частинку нашої країни в такому неперевершеному місці, як Закарпаття. Виноградов з його визначними пам'ятками чекають вас. А ми зробимо все, щоб екскурсія залишила у вас тільки позитивні емоції.

                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали