Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Область Драма знаходиться практично на кордоні з Болгарією, в північно-східній частині Греції. Столиця області - місто з аналогічною назвою, надзвичайно красиве і практично потопаюче в зелені.

Драма - просто ідеальний варіант для тих, хто вважає за краще займатися альтернативним туризмом - в цій галузі настільки красива дика природа, що байдужими залишитися просто неможливо.

Область оточена горами з усіх боків, але основна її площа все ж рівнинна. Місцеві жителі в основному займаються вирощуванням бавовни, тютюну і сільським господарством, ну і, звичайно ж - виробництвом знаменитого у всій Греції смачного вина.

Найвища точка Драми, а заодно і її символ - гора Фалакро. Звідси відкриваються просто чудові види на пишні ліси області.

Унікальна різноманітність області розкривається перед туристами у всьому: мости, замки, монастирі, церкви, дивовижні села, печери, ліси й ріки - тут точно не доведеться нудьгувати, а додому ви приїдете з купою відмінних вражень.

Любителі активного відпочинку зможуть не тільки зайнятися альпінізмом, а й насолодитися безліччю природних пам'яток, а також побродити по буйним хвойним лісам з дивно чистим, лікувальним повітрям.

В першу чергу варто прогулятися по численним культурним екскурсійним маршрутам, і відвідати безліч місцевих природних і рукотворних пам'яток, ну а заодно і взяти участь в різних мистецьких заходах, місцевих фестивалях і народних гуляннях, що постійно тут проводяться.

Так як область в основному сільська, то тут процвітає агротуризм. Ви зможете подивитися, як живуть добродушні місцеві жителі, як виробляються ті чи інші продукти і товари.

Для любителів екології Драма - справжнє джерело цікавинок з її багатими водними і лісовими екосистемами, і безліччю рідкісних видів фауни і флори. Спеціально для цього в Драмі створено багато туристичних об'єктів в сільських і лісових її районах, причому вони настільки гармонійно вписуються в загальний ландшафт місцевості, що абсолютно його не псують.

На що подивитися в Драмі

Драма не сурмить на весь світ про свої принади, вона, ніби скромна, але дуже гостинна господиня, просто чекає, коли гості переступлять поріг її будинку, і щиро обдаровує їх величезною кількістю маленьких, але дуже приємних радощів. Саме тут, слухаючи розповіді добродушних і гостинних місцевих жителів, і милуючись горою Фалакро, ви зможете зрозуміти, наскільки ж прекрасна Греція.

Головний центр туристичної інфраструктури і розваг це, звичайно ж, столиця області - місто Драма. Тут гостей країни чекають численні туристичні агентства, музеї, кінотеатри, магазини, кафе і таверни, і багато іншого.

Той же Парк Святої Варвари з його віковими деревами, дзюркотливими струмками і мальовничими озерами допоможе зрозуміти, наскільки прекрасна природа Македонії в її такій милій, добрій простоті.

Пам'яток і цікавих подій в Драмі настільки багато, що розповідь про них займе не одну сторінку. Але головні, і найпопулярніші з них згадати варто обов'язково.

Като Неврокопі

Розташоване в долині з такою ж назвою, місто Като Неврокопі часто називають оригінальним прізвищем - «Грецька Сибір». Це пов'язано з тим, що це місто щороку є рекордсменом по низьких температурах у всій країні, і тут буває навіть -20 градусів.

Але, не дивлячись на досить сильні холоди, жителі тут завжди усміхнені і добродушні. Та й особливий сорт місцевої картоплі - Неврокопіу, любить холод, і саме завдяки останньому славиться своїм оригінальним смаком.

Заповідник Карандере

Заповідник Карандере - напрочуд гарне місце, справжній природний музей, пейзажі якого ніби зійшли зі сторінок книг з казками. У цьому надзвичайно мальовничому заповіднику площею понад 70 тисяч гектарів природа буяє у всій своїй красі, а в хвойних лісах зустрічаються ялинки заввишки понад 60 метрів заввишки!

Потрапляючи сюди, в повній мірі відчуваєш, як грандіозно красивою може бути природа.

Печера Ангітіс

Вода, яка потрапляє в долину Неврокопі, йде в глибини земних надр, де здійснює свою тривалу і приховану від сторонніх очей подорож, щоб знову з'явитися вже тут, в розташованій в самому серці підводної річки печері.

Феномен цього дивного місця до сих пір не зрозумілий вченими до кінця, але ось один факт відомий точно - багато тисячоліть тому тут мешкали носороги і мамонти!

Кінофестиваль «Драма»

Щороку у вересні в столиці області проходить Міжнародний фестиваль короткометражних кінострічок, який проводиться тут уже з 1978 року.

З того часу і до сьогоднішнього дня сюди щороку приїжджають тисячі учасників, а під час самого фестивалю проводяться численні майстер-класи, концерти, презентації книг, а також виставки картин, фотографій і скульптур.

Ущелина Петруса-Піргі

У цьому дивовижному куточку ви зможете пройти по надзвичайно красивих місцях, осінених тінню високих вертикальних скель.

Сама ущелина бере свій початок поруч з селом Піргі, і продовжується аж до місця, де схил гори Фалакрос стає практично вертикальним.

Ущелина має довжину близько 12 кілометрів, а сам туристичний маршрут прокладений між величезними скелями, покритими густою рослинністю, в якій мешкає маса представників дикої фауни. Ті, хто не побоїться прогулятися цим найцікавішим маршрутом, гарантовано отримають масу вражень.

Ліс Фрактос

Ліс Фрактос, або, як його ще називають - Заграденія, розташований в 92 кілометрах від Драми, і являє собою справжнє природне диво, одне з небагатьох збережених на планеті по-справжньому незайманих місць.

За своєю значимістю ліс є лідером з усього трьох існуючих у всій Європі, а за розмірами знаходиться на другому місці. На 12 тисячах квадратних кілометрів розташовані тисячі дубів, ялин, буків, сосен і безлічі інших. Це місце - просто ідеальний варіант для сімейної або романтичної прогулянки.

Філіппес

Археологічний парк Філіппес, в якому можна подивитися на руїни стародавнього античного міста, був свого часу побудований Філіпом Другим, полководцем з давньої Македонії.

Це місце вважається найважливішою археологічною пам'яткою не тільки в Македонії, а й у всій країні.

Святки, або Оніруполі

Святки, або звичаї Діоніса - дивовижна можливість відсвяткувати разом з гостинними місцевими жителями різдвяні і новорічні свята.

У ці дивовижні дні в Драмі і навколишніх селах оживляють старовинні звичаї містерій Діоніса, з дзвоном великих дзвіночків, танцями, піснями і рядженими.

Оніруполі - це ціла програма грецьких фестивалів, які щорічно проводяться в кожній області у всій Греції в період різдвяний свят, і саме Драма тут знаходиться на одному з провідних місць за розмахом.

Настільки яскравого оздоблення міста, карнавалів, ярмарок і численних фестивалів не вийде побачити практично ніде. Так що якщо ви будете в цих краях в період Різдва або Нового року, обов'язково сюди заїжджайте - не пошкодуєте!

Драма - дивовижна область Греції, і побувавши тут, практично всі туристи раз і назавжди всім серцем закохуються в цю дивовижну природу. Поїхали з нами - дозвольте Драмі зачарувати і вас!

03.06.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали