Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Область Драма знаходиться практично на кордоні з Болгарією, в північно-східній частині Греції. Столиця області - місто з аналогічною назвою, надзвичайно красиве і практично потопаюче в зелені.

Драма - просто ідеальний варіант для тих, хто вважає за краще займатися альтернативним туризмом - в цій галузі настільки красива дика природа, що байдужими залишитися просто неможливо.

Область оточена горами з усіх боків, але основна її площа все ж рівнинна. Місцеві жителі в основному займаються вирощуванням бавовни, тютюну і сільським господарством, ну і, звичайно ж - виробництвом знаменитого у всій Греції смачного вина.

Найвища точка Драми, а заодно і її символ - гора Фалакро. Звідси відкриваються просто чудові види на пишні ліси області.

Унікальна різноманітність області розкривається перед туристами у всьому: мости, замки, монастирі, церкви, дивовижні села, печери, ліси й ріки - тут точно не доведеться нудьгувати, а додому ви приїдете з купою відмінних вражень.

Любителі активного відпочинку зможуть не тільки зайнятися альпінізмом, а й насолодитися безліччю природних пам'яток, а також побродити по буйним хвойним лісам з дивно чистим, лікувальним повітрям.

В першу чергу варто прогулятися по численним культурним екскурсійним маршрутам, і відвідати безліч місцевих природних і рукотворних пам'яток, ну а заодно і взяти участь в різних мистецьких заходах, місцевих фестивалях і народних гуляннях, що постійно тут проводяться.

Так як область в основному сільська, то тут процвітає агротуризм. Ви зможете подивитися, як живуть добродушні місцеві жителі, як виробляються ті чи інші продукти і товари.

Для любителів екології Драма - справжнє джерело цікавинок з її багатими водними і лісовими екосистемами, і безліччю рідкісних видів фауни і флори. Спеціально для цього в Драмі створено багато туристичних об'єктів в сільських і лісових її районах, причому вони настільки гармонійно вписуються в загальний ландшафт місцевості, що абсолютно його не псують.

На що подивитися в Драмі

Драма не сурмить на весь світ про свої принади, вона, ніби скромна, але дуже гостинна господиня, просто чекає, коли гості переступлять поріг її будинку, і щиро обдаровує їх величезною кількістю маленьких, але дуже приємних радощів. Саме тут, слухаючи розповіді добродушних і гостинних місцевих жителів, і милуючись горою Фалакро, ви зможете зрозуміти, наскільки ж прекрасна Греція.

Головний центр туристичної інфраструктури і розваг це, звичайно ж, столиця області - місто Драма. Тут гостей країни чекають численні туристичні агентства, музеї, кінотеатри, магазини, кафе і таверни, і багато іншого.

Той же Парк Святої Варвари з його віковими деревами, дзюркотливими струмками і мальовничими озерами допоможе зрозуміти, наскільки прекрасна природа Македонії в її такій милій, добрій простоті.

Пам'яток і цікавих подій в Драмі настільки багато, що розповідь про них займе не одну сторінку. Але головні, і найпопулярніші з них згадати варто обов'язково.

Като Неврокопі

Розташоване в долині з такою ж назвою, місто Като Неврокопі часто називають оригінальним прізвищем - «Грецька Сибір». Це пов'язано з тим, що це місто щороку є рекордсменом по низьких температурах у всій країні, і тут буває навіть -20 градусів.

Але, не дивлячись на досить сильні холоди, жителі тут завжди усміхнені і добродушні. Та й особливий сорт місцевої картоплі - Неврокопіу, любить холод, і саме завдяки останньому славиться своїм оригінальним смаком.

Заповідник Карандере

Заповідник Карандере - напрочуд гарне місце, справжній природний музей, пейзажі якого ніби зійшли зі сторінок книг з казками. У цьому надзвичайно мальовничому заповіднику площею понад 70 тисяч гектарів природа буяє у всій своїй красі, а в хвойних лісах зустрічаються ялинки заввишки понад 60 метрів заввишки!

Потрапляючи сюди, в повній мірі відчуваєш, як грандіозно красивою може бути природа.

Печера Ангітіс

Вода, яка потрапляє в долину Неврокопі, йде в глибини земних надр, де здійснює свою тривалу і приховану від сторонніх очей подорож, щоб знову з'явитися вже тут, в розташованій в самому серці підводної річки печері.

Феномен цього дивного місця до сих пір не зрозумілий вченими до кінця, але ось один факт відомий точно - багато тисячоліть тому тут мешкали носороги і мамонти!

Кінофестиваль «Драма»

Щороку у вересні в столиці області проходить Міжнародний фестиваль короткометражних кінострічок, який проводиться тут уже з 1978 року.

З того часу і до сьогоднішнього дня сюди щороку приїжджають тисячі учасників, а під час самого фестивалю проводяться численні майстер-класи, концерти, презентації книг, а також виставки картин, фотографій і скульптур.

Ущелина Петруса-Піргі

У цьому дивовижному куточку ви зможете пройти по надзвичайно красивих місцях, осінених тінню високих вертикальних скель.

Сама ущелина бере свій початок поруч з селом Піргі, і продовжується аж до місця, де схил гори Фалакрос стає практично вертикальним.

Ущелина має довжину близько 12 кілометрів, а сам туристичний маршрут прокладений між величезними скелями, покритими густою рослинністю, в якій мешкає маса представників дикої фауни. Ті, хто не побоїться прогулятися цим найцікавішим маршрутом, гарантовано отримають масу вражень.

Ліс Фрактос

Ліс Фрактос, або, як його ще називають - Заграденія, розташований в 92 кілометрах від Драми, і являє собою справжнє природне диво, одне з небагатьох збережених на планеті по-справжньому незайманих місць.

За своєю значимістю ліс є лідером з усього трьох існуючих у всій Європі, а за розмірами знаходиться на другому місці. На 12 тисячах квадратних кілометрів розташовані тисячі дубів, ялин, буків, сосен і безлічі інших. Це місце - просто ідеальний варіант для сімейної або романтичної прогулянки.

Філіппес

Археологічний парк Філіппес, в якому можна подивитися на руїни стародавнього античного міста, був свого часу побудований Філіпом Другим, полководцем з давньої Македонії.

Це місце вважається найважливішою археологічною пам'яткою не тільки в Македонії, а й у всій країні.

Святки, або Оніруполі

Святки, або звичаї Діоніса - дивовижна можливість відсвяткувати разом з гостинними місцевими жителями різдвяні і новорічні свята.

У ці дивовижні дні в Драмі і навколишніх селах оживляють старовинні звичаї містерій Діоніса, з дзвоном великих дзвіночків, танцями, піснями і рядженими.

Оніруполі - це ціла програма грецьких фестивалів, які щорічно проводяться в кожній області у всій Греції в період різдвяний свят, і саме Драма тут знаходиться на одному з провідних місць за розмахом.

Настільки яскравого оздоблення міста, карнавалів, ярмарок і численних фестивалів не вийде побачити практично ніде. Так що якщо ви будете в цих краях в період Різдва або Нового року, обов'язково сюди заїжджайте - не пошкодуєте!

Драма - дивовижна область Греції, і побувавши тут, практично всі туристи раз і назавжди всім серцем закохуються в цю дивовижну природу. Поїхали з нами - дозвольте Драмі зачарувати і вас!

03.06.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали