Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Східна Македонія і Фракія

Греція

Краще просто не буває – тури по Східній Македонії та Фракії

 

На північному сході Греції є адміністративна область, яка славиться своєю дивовижною флорою і фауною, національними парками, музеями та архітектурно-історичними комплексами. Якщо ви мрієте потрапити туди, де всі прагнути до досконалості, то вас безумовно повинні зацікавити тури по Східній Македонії та Фракії. Відпочинок тут неможливо описати простими словами. Це справжнє задоволення, гармонія сучасного і минулого, природи і людини. І не важливо, чи плануєте ви відправитися сюди зі своєю другою половинкою, великою веселою компанією або навіть всією сім'єю з дітьми. Цікаво і захопливо буде абсолютно всім! Ви ще не подорожували з Anga Travel? Зараз є можливість, якою не нехтують. Беріть із собою ваш звичний набір туриста та вирушайте в подорож-мрію. Ось так нескромно, але влучно можна описати будь-який тур, що ми організуємо для вас.

 

Екскурсії по Східній Македонії та Фракії – складаємо список обов'язкових місць до відвідування!

Ця територія Греції сповнена таємниць і загадок, хоча, як погодяться багато, це стосується взагалі всієї країни з її насиченим історичним минулим. Чим же так примітна саме дана периферія:

  • затишними провулками;
  • мальовничими місцями;
  • глибокою історією;
  • автентичною атмосферою;
  • чудовими винами.

 

Простіше кажучи – екскурсійні тури по Східній Македонії та Фракії не можуть бути нудними через багатства даної території на різні пам'ятки. Як і будь-яка інша периферія, Греція, чи то Аттика або Фессалія, ця земля має особливі міста і місця, які просто зобов'язаний відвідати кожен турист:

  • Ксанті – опинившись тут, ви просто зобов'язані в першу чергу сходити в Народний музей. Не менший інтерес викличе муніципальна галерея і годинникова башта. Бути тут, в місті, відомому своєю тютюновою продукцією і не відвідати один з тютюнових складів? Погодьтеся, якось неправильно.
  • Родопі – дуже цікава земля, яка вабить своєю самобутністю, природою і пейзажами. Крім цікавих храмів, церков і стародавніх руїн, яких більше, ніж достатньо у всій Греції, саме в Родопі, а точніше селищі Маронея, ви зійдетеся «обличчям до обличчя» з печерою Циклопа!
  • Тур по Східній Македонії та Фракії просто не може не включати відвідування Кавали. Білясті будинку прямо біля води, затишні вулички, приємний міський шум і, що очікувано, захопливі архітектурні пам'ятки. Візантійський акведук Камарес, храм Св. Павла, будівля Ратуші і багато іншого гідного вашої уваги. Втім, досвідчений гід нічого не пропустить.
  • Еврос – справжня перлина Фракії. Чудова природа і багатовікова історія зробили свою справу. Сьогодні Еврос користується величезною популярністю серед туристів. Егейське море, розкішні пляжі, квінтесенція гостинності, традиційні страви грецької кухні. Деякі населені пункти регіону зачаровують маєтками і храмами. Але особливий інтерес у кожного викликають однойменна річка і ліс Дадіас. Більш того, дельта річки Еврос є Національним парком, де легко здійснити захопливу прогулянку.
  • Драма – це рай для шанувальників грецького вина і всього, що з ним пов'язано. Особливий шарм цієї префектури складно передати словами, та й чи варто? Її багатство полягає в неповторній красі печер, річок, смарагдових лісах, природних пам'ятках, а також унікальній архітектурі храмів і церков. А на замітку поціновувачам напою богів, саме в Драмі виробляється не просто вино, а гордість, яка визнана у всій країні.

 

Ви здивуєтеся, наскільки різними можуть бути тури по Східній Македонії та Фракії, а також Греції в цілому. Кожен регіон, місто і навіть вулиця мають щось своє, особливе. Але об'єднує їх одне – чарівність і здатність зацікавити своїм багатством навіть самих розпещених відпочиваючих.

 

 

29.03.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали