Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Кавала - велике і надзвичайно мальовниче місто, розташоване на березі Егейського моря. Гарні будинки жителів міста розташувалися таким чином, що здається, ніби блакитні морські води обрамлені амфітеатром з мармуру. Самобутня культура, витонченість архітектури і краса природи - все це чекає гостей Греції в цьому дивовижному куточку.

У давнину, коли місто ще називався Неаполіс, тут побував Апостол Павло, який побачив це місто як великий торговий порт, куди з усіх куточків країни приходило дуже багато купців.

З тих часів змінилося зовсім небагато, і економічна значимість Кавали залишилася колишньою. Гостей міста, як і раніше, зустрічають численні морські таверни, мануфактури і бутіки, ремісничі лавки і торгові центри.

Кожна вулиця Кавали - це справжній шедевр архітектури. Туристів чекають невеликі православні каплички і зелені гайки, яскраві клумби квітів і гарні будинки з білого мармуру, між якими виляють бруковані доріжки.

Пам'ятки Кавали

Перше місце в Кавале, яке ми радимо відвідати - це набережна. Вечорами вона виглядає надзвичайно красиво в світлі безлічі неонових вивісок і вуличних ліхтарів.

Саме звідси починаються всі вулиці міста, і кожна з них готова зустріти туристів численними готелями, ресторанами, магазинами, різноманітними терасами і лавками з сувенірами.

Незалежно від того, якою вулицею Кавали ви підете - ви незмінно потрапите на вершину гори Сімволос. Саме там, нагорі, розташована головна міська пам'ятка - старовинна візантійська фортеця. Збережені стародавні споруди, вежі, зали і сади допоможуть повною мірою відчути дух тих часів.

Ще одне цікаве місце для відвідування - Акведук. Це старовинна будова, яка з'єднує між собою нову і стару частини міста.

Сама конструкція має вигляд великої арочної споруди, і до кінця 19 століття її використовували для забезпечення міста прісною водою. Зовсім недавно Акведук реставрували, і сьогодні він відноситься до пам'яток архітектури.

Ще одне дуже гарне місце - Імарет, побудований приблизно 200 років тому за вказівкою відомого османського правителя Мухаммеда Алі.

 

Крім того, крім безлічі цікавих архітектурних пам'яток, в Кавалі туристів чекає безліч різних крамничок і базарчиків, на яких можна отримати купу приємних емоцій.

Кращі пляжі Кавали

Околиці Кавали надзвичайно мальовничі, і тут гостей міста чекає безліч прекрасно обладнаних пляжів, і у кожного з них свої унікальні особливості. Вони все дуже чисті, а окремі - нагороджені престижною нагородою Блакитного прапора:

  • Аммолофі - один з найбільших і найкрасивіших пляжів в Кавалі. Безліч ресторанів, відмінна інфраструктура, тепла вода і буйство рослинності - що ще потрібно для відмінного відпочинку.
  • Перігалі - досить дикий, але дуже мальовничий пляж, розташований в східній межі міста. Пляж дуже гарний, і сидячи в одному з безлічі затишних ресторанчиків можна милуватися на приголомшливі види моря з величезними каменями на тлі.
  • Каламніца - кращий варіант для відпочинку всією сім'єю. На пляжі зручний спуск у воду і м'яке піщане дно, які роблять купання тут дуже безпечним, а зручні шезлонги і затишні кафетерії - комфортним.
  • Батіс. Розташований на околиці Кавали, цей пляж вважається одним з кращих. Тут багато закладів дозвілля та спортивних центрів, а для дітей обладнані зручні басейни і кафетерії.
  • Рапсані. Маленький пляж в центрі Кавалі, на якому можна вдосталь помилуватися красивими пейзажами і відмінно позасмагати. Незважаючи на розташування, вода тут дуже чиста, а сам пляж - доглянутий і затишний.

Відпочинок в Кавалі - це насичена культурна програма, чисті пляжі і відмінна погода. Приїжджайте, і повірте - ця відпустка вам запам'ятається!

04.06.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали