Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Місто Амарінтос розташоване на узбережжі Евбейської затоки на острові Евбея. Це мальовниче містечко знаходиться у 8 км від Еретрії та в 27 км від адміністративного центру острова міста Халкіда. Населення міста складає більше 5 тис. осіб.

клімат

Клімат у місті сухий субтропічний з посушливим, жарким літом (середня температура +28°С) і помірною, вологою зимою (середня температура +12°С).

Історія міста

Амарінтос має давню та багату історію. Результати археологічний розкопок у місті дозволяють стверджувати, що постійне поселення існувало тут вже в епоху пізнього неоліту, а в період, відомий в історії Греції, як «елладська цивілізація». Амарінтос був відомим портовим містом, що підтримувало торгівельні зв'язки як з островами Егейського моря, так і з материковою Грецією. Жителі міста займалися торгівлею та сільським господарством.

Визначні пам'ятки міста

Серед визначних пам'яток міста можна виділити:

  • візантійські церкви Koimisi tis Theotokou, Metamorphosi tou Sotiros та Zoodochos Pigi;
  • монастир Агіос Ніколаос (де непогано зберігся до наших днів настінний живопис, датований 12-м ст.);
  • македонську гробницю (4-е ст. до н.е.);
  • римські терми в Алівері;
  • мікенськую гробницю-толос в Катаколо;
  • знамениту печеру Skoteini.

Відпочинок у місті

Місто славиться своїми чистими і мальовничими пляжами, чистою і прозорою водою у морі, а також затишними готелями та апартаментами, безліччю ресторанів і таверн, де ви зможете спробувати смачну грецьку кухню і чудово провести свій відпочинок.

30.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали