Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Грецьке курортне місто Едіпсос розташований на півночі острова Евія, що в 2 годинах їзди на захід від Афін. Острів Евія тягнеться уздовж східного узбережжя центральної частини Греції, і відділений від материка Евбейською затокою і протокою Евріпа. Едіпсос так само називають бальнеокліматичного і навіть космополітичним курортом, якому присвоєно статус муніципалітету. Курорт Едіпсос являє собою гармонійне поєднання найцінніших дарів природи і сучасного підходу до організації відпочинку: місцеві термальні джерела і знаменита грецька гостинність зробили Едіпсос ідеальним місцем як для зміцнення здоров'я, так і для яскравих відпускних пригод.

КЛІМАТ ЕДІПСОСА

В околицях міста Едіпсос, як і на всій території острова Евія, переважає середземноморський клімат з не дуже жарким сухим літом і дуже м'якою зимой. Курортний сезон в Едіпсос починається в квітні, а закінчується у вересні. У липні середня температура повітря + 26°С. Опадів небагато - близько 600 мм на рік. Популярні на весь світ хлоридно-натрієві і гідрокарбонатно-хлоридні натрієві термальні води на цьому курорті досягають температури 78°С.

  

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА ПРО КУРОРТ "ЕДІПСОС"

Едіпсос - місто з давньою і багатою історією. Відповідно до античних рукописів, місцевість ця була населена вже багато тисяч років тому. Що стосується термальних джерел, їх цілющі властивості були гідно оцінені древніми греками ще в 4 столітті до нашої ери. Це місто тісно пов'язаний з давньогрецькою міфологією: саме тут, згідно з переказами, Геракл відновлював сили після чергового подвигу. За допомогою місцевої мінеральної води сили після битв відновлював відомий римський полководець Корнелій Сулла. У наші дні, завдяки все тим же термальним джерелам, Едіпсос здобув славу одного з кращих бальнеологічних курортів світу.

  

ПАМ'ЯТКИ ЕДІПСОСА

Перше, що повинен відвідати кожен мандрівник - це один з гарячих джерел. Всього в Греції 752 джерела, 80 з яких розташовані в Едіпсосі, вода в яких досягає температури в 75°С-85°С. Джерела ці визнані одними з кращих термальних джерел в світі.

Найпопулярніший джерело носить ім'я римського полководця Сулла - Thermae Sylla.

Тут ви можете відвідати такі місця:

  • Найзнаменитіший музей Едіпсоса - «Наутілус». Його можна оглядати всією сім'єю. Тематика музею - археологічні знахідки, знайдені в морях і океанах по всьому світу.
  • Печера Сулла - Ще одна визначна пам'ятка. Римський полководець вилікувався в ній від артриту, котрий не давав йому спокою.
  • Поруч з Едіпсос знаходиться багато всього цікавого і захоплюючого. У районі села Лімна, яка побудована амфітеатром, присутні чудові пляжі. До того ж сюди не часто їздять туристи, тому в цьому селі неповторний колорит і чудова кухня.

  

ЕКСКУРСІЇ З КУРОРТУ ЕДІПСОС

Так як острів Евбея розташовується недалеко від материка, то з нього є екскурсії в Афіни, до яких можна дістатися на поромі. З самого курорту Едіпсос існує багато цікавих екскурсій, розрахованих на цілий день або всього на кілька годин.

  • Екскурсія до Афін дуже цікава, в ній вам покажуть Акрополь та інші археологічні цінності стародавнього міста

Найпоширеніша поїздка - в древнє місто Халкиду, який вважається столицею острова, вона знаходиться в 170 км від Едіпсос. Тут можна подивитися Археологічний музей, Храм Святої Параскеви, Червоний будинок (особняк сімейства Маллен) і багато іншого. Для всіх бажаючих з Едіпсос організовуються приватні і групові тури. Дані екскурсії завжди можна отримати в місцевому туристичному центрі інформації.

   

МІСЦЯ РОЗВАГИ І ШОПІНГУ В КУРОРТІ ЕДІПСОС

Едіпсос також є досить великим центром торгівлі. Тут відпочиваючі знайдуть безліч різноманітних магазинів, що пропонують продукцію місцевого виробництва, а так само лавки з сувенірами. За бажанням, можна відправитися в шопінг-тур в інші, більш великі міста острова Евія, або в Афіни. Гостям курорту Едіпсос пропонується унікальна можливість зайнятися багатьма водними видами спорту, включаючи підводне плавання. Місцевий дайвінг-центр пропонує бажаючим пройти відповідні курси, отримати сертифікат дайвера і в повній мірі насолодитися красою підводного світу. До того ж, пляжі курорту Едіпсос розташовують до розміреного відпочинку на сонці. Також безліч розважальних програм для гостей міста організують місцеві готелі.

ГОТЕЛІ В ЕДІПСОС

Thermae Sylla SPA Resort 5 * - фешенебельний готель-курорт, який пропонує цілий спектр оздоровчих програм. Він входить в десятку кращих термальних курортів-готелів світу. Тут вас чекають прекрасні номери (є навіть президентський), спа і медичний оздоровчий центр, косметичний центр по догляду за обличчям і тілом, два ресторани з європейською і середземноморською кухнею, бари. На цьому курорті можна не тільки підлікуватися, оздоровитися, навіть для молодят передбачені програми відпочинку на медовий місяць.

  

 

Поряд з розкішними готелями, в Едіпсос є і бюджетне житло, акуратні і затишні кімнати та номери, тут теж можуть запропонувати послуги гідротерапії. Серед них:

  • Hotel Kentrikon 2 * (є власні термальні ванни)
  • Knossos City Spa Hotel 2 * (є центр гідротерапії, процедури масажу - тайського, з камінням, з шоколадом, ароматерапія та ін.)
  • Alkistis Hotel (в зоні джерела Лутра Едіпс)
  • Aktaion Hotel 2 * - біля пляжу Едіпсос

 

 

 

27.03.2019
Готелі в цьому місті
Всі готелі
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали