Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Острів відділений від материкової частини Греції Евбейською затокою. У центрі Евіі знаходиться найбільше місто острова і його столиця - Халкіда, з'єднана з материковою Грецією двома мостами: старим і новим. Опинившись на старому мосту, ви зможете поспостерігати за унікальним явищем, таємницю якого намагався розгадати ще Аристотель: морські припливи і відливи змінюють один одного, утворюючи «стоячі хвилі». Новий міст є одним з найбільших висячих мостів Європи.

Центральна Евбея (Евія)

Крім живописних бухт і пляжів, регіон славиться своїм бурхливим нічним життям, а також різноманітністю готелів, таверн і барів. Крім того, саме в цьому регіоні розвивається будівництво заміських будинків заможних греків. У Авліді добре розвинене виноградарство, тут функціонує велика кількість виноробів, а в магазинах і крамницях представлений величезний вибір вин. Продовжуючи шлях у бік Халкіди, на невеликій відстані від Авліді, розташований муніципалітет Анфідон.

 • У муніципалітеті Мессара ви можете відвідати Псахна (столицю Димос), Політика і Дафні з прекрасними пляжами, традиційними гірськими селами на вершині гори Дірфіс і відкрити для себе дику красу Лімніона та інших невеликих пляжів Егейського моря.
 • Муніципалітет Дірфіс. Тут природа зберегла усю свою пишність з давніх часів. У стародавні часи саме Дірфіс був святим місцем для древніх греків, де вони почитали богиню Геру?.

   

Північна Евбея (Евія) -перлина природи в центрі Греції

Північна Евія - це поєднання гір і моря з мальовничою природою, найчистішим морем синього кольору, доглянутими пляжами, що простяглися по узбережжю Північної Евейскої затоки і Егейського моря. Гірські ландшафти, каньйони, водоспади, пишні рівнини в поєднанні з дивовижним кліматом створюють неповторний настрій і атмосферу.  Крім природної краси ця частина острову відрізняється блискучою історією і слідами великих цивілізацій. Тут розташована велика кількість археологічних знахідок, пам'яток і визначних пам'яток.

   

Пляжі острова Евбея (Евія)

Красивими пляжами району Анфідон, крім інших, вважаються Агіос Мінас з мальовничими тавернами на набережній, а також Валопула, Бурнонда, Панагіца та Гайдара. Крім того, популярними пляжами є Лукісіон і бухта-фьорд Скорпонері. Шанувальники прогулянок по горах і цінителі красот природи по достоїнству оцінять мальовничі, із зручними позначеннями, туристичні стежки. Любителі моря будуть у захваті від нескінченних пляжів Хіліаду і Метохії, а також інших пляжів з синіми чистими водами. В останні роки пляж Хіліаду приваблює тисячі відвідувачів протягом усього літа. У північній частині пляжу розташована спеціально обгороджена територія пляжу для нудистів.

   

Пам'ятки 

Пам'ятки Авліди:

 • Храм Артеміди. До сьогоднішнього дня збереглися римські надбудови храму, які дослідники ототожнюють з храмом, у якому служила Іфігенія (згідно Павсанію) як першої жриці, після її порятунку богинею Артемідою від ритуального кинджала батька Іфігенії Агамемнона.
 • Залив Навпігіу (Мегало Вафі) - вважається відправною точкою грецьких військ у війні проти Трої.

Пам'ятки Анфідона:

 • Гробниця Салгенея (штурмана перського флоту), якого стратили перси у 480 р. до н.е., будучи впевненими у його обмані.
 • На пляжі Лукісіон розташовані важливі портові споруди, які датуються від елліністичного до ранньовізантійського періодів.

Пам'ятки Мессарії:

 • Замок Псахнон, де розташована венеціанська башта і сліди древніх поселень;
 • Венеціанська вежа Тріади;
 • Венеціанська вежа Політикон;
 • Монастирі;

Пам'ятки Дірфіс:

 • Монастир Еріон з казково мальовничим струмком; 
 • Венеціанська вежа Скудері та старе місто; 
 • Каньон Агаліс; 
 • Печера Воідоклефтра зі слідами доісторичного поселення; 
 • Венеціанська вежа Піссона; 
 • Старий монастир Панагіяс Хіліадус.

 

   

 

Готелі Евбеї (Евії)

Розміщення на острові Евбея (Евія) задовольнить будь-якого мандрівника: якщо ви бажаєте розкішно і по-світському відпочити або ж усамітнитися, відчувши повний контакт з природою, ви обов'язково знайдете те, що шукайте. На Евіі розташовані як великі готельні комплекси з усіма можливими зручностями, так і економічні апартаменти.

Одним з найбільш знаменитих готелів острова є Thermae Sylla Spa, побудований в 1897 році. У різний час його відвідувачами були Аристотель Онассіс, Марія Каллас, Черчиль, Грета Гарбо, Омар Шаріф та ін знамениті особистості. Сьогодні цей шикарний комплекс вважається одним з кращих SPA-готелів у світі, а його термальна водолікарня готелю входить в топ-10 світу.

   

02.01.2019
Готелі в цій області
Всі готелі
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали