Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Маленьке містечко Каламбака знаходиться в самому серці Греції, на північному заході Фессалійської рівнини. Саме місто є столицею однойменного округу, а поруч з Каламбакою тече річка Пінеос, яка зіграла величезну роль в історії Греції.

Дивовижна Каламбака - її варто побачити

Незважаючи на те, що населення містечка налічує якихось дев'ять тисяч осіб, щороку його відвідують більше двох мільйонів туристів.

Вони приїжджають в місто, щоб подивитися на головну його визначну пам'ятку - культурний і геологічний пам'ятник старовини - скельні монастирі Метеори.

Свою сучасну назву Каламбака отримала в той час, коли тут правили турки. В перекладі з турецької назва містечка перекладається «сильна фортеця».

В ті часи містечко було одним з ключових торговельних центрів країни, а під владою турків залишалося аж до 1881 року.

Пам'ятки Каламбаки

Незважаючи на те, що великими розмірами місто не відрізняється, туристична інфраструктура в ньому розвинена просто відмінно, і туристів чекають численні магазини і затишні готелі, є і свої архітектурні та історичні пам'ятки.

На околиці містечка розташований невеликий музей міста, в якому ознайомитися з його історією і життям.

У самому місті є декілька маленьких, але дуже красивих площ, прикрашених фонтанами, де дуже люблять відпочивати місцеві. Каламбака приваблює туристів своїм домашнім затишком, дуже смачною національною кухнею і унікальним колоритом.

Монастирі Метеори - між твердю і небесами

Усього в трьох кілометрах над містом розташована головна місцева визначна пам'ятка Каламбаки - знамениті в усьому світі скелі Метеори, на вершинах яких побудований цілий комплекс монастирів.

Це одна з найбільш яскравих пам'яток всієї країни, яка приваблює щорічно мільйони туристів з усього світу. Після Святого Афона комплекс є другим за значимістю центром православ'я в усьому світі.

Це воістину величне видовище - посеред рівнини здіймаються прямовисні скелі, на вершинах яких гордо височіють будівлі монастирів. Важко навіть уявити собі силу духу людей, які змогли створити подібний шедевр.

Висота скель досягає 600 метрів, і складається враження, що вони висять між землею і небом. Власне, завдяки цьому вони і отримали свою назву. У перекладі Метеори означає - висячі в повітрі.

Історія Каламбаки

Саме місто Каламбака дуже старе, і вперше згадується ще в другому столітті до нашої ери. В ті часи його називали Егіна. Тоді ж місто захопили римляни.

У 11 столітті місто в черговий раз змінило назву на Стагі, і стало центром єпархії під такою ж назвою. Від цього періоду в місті зберігся кафедральний собор Успіння Богородиці, з дивовижно красивим різьбленим іконостасом і прекрасними фресками, що добре збереглися до нашого часу.

10.04.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали