Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Левоча - маленький зелений рай

Перше, чим  містечко вражає своїх гостей – це надзвичайно красиві пейзажі. Місто Левоча розташувався в північній частині національного надбання країни - заповідника «Словацький Рай».

Печери і долини, прекрасні ліси, справжнє буйство незайманої природи, чисте повітря і просто величезна кількість велосипедних трас. Сам заповідник «Словацький Рай» є одним з головних місць для чудового відпочинку, де можна затишно посидіти на пікніку, покататися на велосипеді або на човнах.

Ну а що найважливіше після гарної прогулянки? Звичайно ж, смачно поїсти! І численні місцеві ресторанчики можуть порадувати навіть найдосвідченіших гурманів. Тут готують смачні національні страви. Ну а якщо піти на ринок, то можна купити фруктів, і з'їсти їх або прямо на ринку, або в затишних сквериках, під чудову музику місцевих музикантів. 

 

Дивовижні пам'ятки Левоча

Пам'ятки Левоча справлять незабутнє враження на любителів історії. Містечко відоме у всій Європі своїми унікальними пам'ятками архітектури, що збереглися ще з епохи Ренесансу. Не дарма воно знаходиться під патронажем ЮНЕСКО. На що ж варто подивитися в першу чергу?

Костел святого Якуба

Ця велична будівля побудована на честь покровителя міста - Святого Якуба. Головний вівтар костелу створено знаменитим місцевим майстром Паволою з різьбленої деревини, в стилі пізньої готики.

Шириною в шість метрів і висотою цілих 19, він носить звання найбільшого вівтаря у всьому світі. І протягом багатьох століть в костел приїжджає безліч прочан і віруючих, бажаючих своїми очима подивитися на це диво. Спробуйте наш тур ЗИМОВА ЕЙФОРІЯ У СЛОВАЧЧИНI.

Стара ратуша

Стара ратуша є справжнім символом міста Левоча. Спочатку її будували в стилі готики, але пізніше, після реконструкції тут в основному представлені елементи епохи Ренесанс.

Тут відвідувачі можуть подивитися на предмети побуту та одяг жителів міста в середні століття. Поруч з входом в ратушу можна побачити ганебну клітку, в якій на осуд всього міста закривали викритих в гріху перелюбу дружин і злочинців.

Спішський Град

Займаючий площу в чотири гектари, Спішський Град свого часу був форпостом Австро-Угорської імперії.

У 1780 році в фортеці сталася сильна пожежа, яка знищила замок майже повністю, і реконструкція була проведена тільки 50 років тому. Сьогодні тут розташований цікавий музей, а сам замок знаходиться під охороною ЮНЕСКО, як важлива пам'ятка світової архітектури.

Насичена історія Левоча

Історія Левоча починається ще в дев'ятому столітті, коли тут був побудований костел Святого Миколая. У 1241 році тут влаштувалися перші мешканці, а перша письмова згадка міста датується 1249 роком, в листі короля Бели Четвертого.

У 70-х роках XIII століття місто отримало статус вільного, і почав швидко розростатися. Пік розвитку припав на XV століття, коли і були побудовані найвідоміші пам'ятки міста.

Левоча - унікальне місто, в якому обов'язково варто побувати. І з Анга Тревел це можна зробити дуже просто.

Так само у нас є інші тури в Словаччину!

11.12.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали