Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

«Наречена Епіру» - саме так з любов'ю називають греки місто Парга - один з найкрасивіших і мальовничих курортів, розташований між прибережними районами Ігуменіцу і Превеза, місто, в якому дивним чином поєднуються блакитне, чисте море і мальовничі гірські масиви.

Парга - маленький рай

Парга - це маленьке містечко, розташоване на Іонічному узбережжі Греції. Цей спокійний і тихий курорт - просто мрія для любителів спокійного, розслабленого відпочинку.

Оточена красивими горами, покритими смарагдовими оливковими гаями, усіяна золотистими пляжами і дивовижно красивими бухтами, потопаюча в цвіті апельсинових дерев, Парга стане місцем, яке надовго запам'ятається кожному завітавшому сюди туристу.

Туристична інфраструктура Парги розвинена просто відмінно, тут розташовано безліч різноманітних готелів і апартаментів, таверн, ресторанів і розважальних закладів.

Крім того, в прямий доступності знаходяться острова Корфу, Антіпаксос і Рахос, так що бажаючі подивитися визначні пам'ятки туристи не залишаться обділеними видовищами.

Пам'ятки Парга

Пам'ятки Парги дивно різноманітні, але деякі з них користуються у гостей містечка особливою популярністю.

Річка Ахерон

Поруч з Паргою бере свій початок оспівана в міфах і легендах річка Ахерон, згідно з якими, саме по її водам смертні потрапляли в потойбічне царство.

Свого часу її оспівав знаменитий Данте, сьогодні ж туристи можуть помилуватися тут приголомшливо красивими видами.

Руїни монастиря Влахерна

Ще одна історична пам'ятка, розташована поруч з Паргою. До наших днів добре збереглися фрагменти несучих конструкцій, фундаменту і стін, незважаючи на поважний вік споруди, зведеної ще за часів Стародавньої Греції.

Туристи зможуть отримати тут безліч позитивних емоцій, помилуватися місцевими краєвидами та зробити масу відмінних фото, а місцеві гіди розкажуть безліч цікавих фактів про монастир.

 

Руїни замку Парга

Ну і, звичайно ж, головна місцева визначна пам'ятка - руїни замку Парга. Старовинний венеціанський замок, а точніше те, що від нього залишилося, сильно виділяється серед безлічі інших місцевих визначних пам'яток.

Фортеця призначалася в основному для захисту від піратів і турецьких набігів, але поступово здалася під натиском численних набігів.

Історія Парги

Історія Парги дуже багата і насичена. Саме місто засноване в 13 столітті, і спочатку було маленьким поселенням, розташованим на вершині гори Пезоволо. Пізніше жителі, втомлені нападами ворогів, перенесли поселення на його нинішнє місце.

У 14 столітті Парга була обнесена фортецею, і приблизно тоді ж містечко потрапило під опіку венеціанців. Свого часу місто було притулком для переслідуваних воїнів і їх сімей.

Сьогодні Парга - це відмінно розвинений туристичний центр, в якому гості країни можуть чудово відпочити, і набратися вражень на рік вперед.

29.03.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали