Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Забуті маєтки Житомирщини

Фішки туру:
  • Історії та таємниці замків Житомірщини
Ціна туру:
від 650 грн
Замовити
Дата екскурсії 14.06.2020
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Житомирська
Маршрут Київ - с.Старе Солотвино-Бердичев - с.Червоное - с.Копилов
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі м.Київ, ст.м.Академмістечко
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Запрошуємо вас на захоплюючу екскурсію в Житомирщину, по забутим, але повним таємниць садибам і палацам! Не потрібно їхати в Росію, щоб побачити хатинку баби Яги, не потрібно їхати на Волинь, щоб побачити старовинні польські костели, і не потрібно їхати в Галичину, щоб подивитися на справжні старовинні розкішні замки, від яких буквально дух захоплює! Все це можна побачити під час захоплюючої екскурсії по таємничим і забутим місцям Житомирщини, які пропонує вам тур вихідного дня з Києва по Україні з ANGA Travel!

 

Забуті садиби і палаци Житомирської області - які таємниці в них ховаються?

08:00 - збираємося поруч зі станцією метро Академмістечко в Києві, сідаємо в автобус і виїжджаємо. Наш автобусний тур з Києва по Україні - починається!

Перший пункт подорожі, яку пропонує вам наш одноденний тур по Україні з Києва - село Копилов, розташоване неподалік від Києва.

Тут ми подивимося на дивовижну старовинну будівлю - дачу Барона фон Мекка, колишнього колекціонера і залізничного магната, дружиною якого була племінниця композитора П.І.Чайковського.

 

 

Садиба барона фон Мекка - місце, де шукали відпочинку і натхнення такі відомі особистості, як Михайло Врубель і Петро Чайковський. Незважаючи на те, що на сьогоднішній день будівля перебуває в досить занедбаному стані, вона залишається такою ж чарівною і містичною. Фотосесія, зроблена на її тлі, стане прикрасою вашого домашнього фотоархіву.

Саме тому тури вихідного дня по Україні сюди дуже популярні - одного разу побувавши тут, ви знову захочете повернутися!

Наступним місцем нашої екскурсійної програми стане село Старе Солотвино - напрочуд гарне місце, де знаходиться старовинний будиночок, побудований в псевдо-руському стилі, який місцеві жителі називають Хатинка баби Яги. Він розташований посеред красивого озера, на маленькому острівці, серед мальовничого березового гайка.

Центр Старого Солотвино, а на ньому - маленький штучний острівець. Це надзвичайно романтичне місце, недарма місцеві називають його «Острів любові». А розташований на цьому острівці будиночок взагалі має цілу купу імен.

Як тільки його не називають - і будиночок рибалки, і мисливський будиночок, і Хата Баби Яги ... Та й місток, що веде з берега до острівця, повністю під стать цій стародавній будові - дерев'яний, старенький, місцями підлатаний. А навколо тихі води озера, очерет і латаття...

 

 

Під час прогулянки по цьому казковому місцю створюється повне враження, що ось-ось по доріжці пробіжить невідома тваринка, дуже легко уявити живучих тут русалку і лісовика, а хатинка - так ось вона, тут, на місці.

Ще один пункт нашої програми - Свято-Миколаївський собор в Бердичеві. Ось уже понад сто років цей головний храм міста направляє свої купола в небеса.

Почавши свою історію ще в далекому 1748 році в якості невеликої дерев'яної церкви, на початку 20 століття храм був відбудований в камені.

 

 

Сьогодні до величного Свято-Миколаївського собору стікається величезна кількість прихожан, які бажають схилитися перед святими образами.

 

Занедбаних палаців і замків на землях нашої батьківщини набагато більше, ніж цілих і неушкоджених. Буквально в кожній області України можна знайти особняк, або його залишки, які за старих часів були місцем проживання якоїсь знатної особи.

На жаль, за радянських часів ними зовсім не займалися, і в основному використовували в побутових цілях - як військові частини, госпіталі, санаторії, і навіть звичайні склади. Саме тому сьогодні багато з них перебувають у дуже плачевному стані, хоча є й такі, які відреставровані або самі по собі добре збереглися. Вони розкидані по областям нашої країни, і тури по Україні з Києва - відмінна можливість побачити уламки минулого, що дійшли до нас із глибини століть.

 

 

Наступний пункт нашої поїздки - розташована в Бердичеві фортеця-монастир ордена Босих Кармелітів. Потужний комплекс, з вежами і мурами, на території якого є дзвіниця, монастир і костел. І все це побудовано ще в 16 столітті!

 

Монастир-фортеця Босих кармелітів - одна з найвідоміших визначних пам'яток Бердичева. Поєднання архітектури бароко, потужних оборонних споруд і відмінного розташування на пагорбі створило комплекс, який своєю величчю абсолютно не поступається відомим католицьким монастирям, розташованим на території колишньої Речі Посполитої.

Крім того, це місце і на сьогоднішній день є популярним місцем паломництва, адже тут зберігається надзвичайно шанована у католиків ікона Бердичівської Божої Матері.

 

 

Далі в плані подорожі - обід в одному з ресторанів Бердичева (вартість від 100 гривень, факультативно). Смачно поївши, вирушаємо далі.

Наступний пункт нашого вояжу - село Червоне, де розташований величний палац шляхтича Грохольського, збудований в чудовому готичному стилі.

Зараз в цьому замку знаходиться монастир, але туристів всередину пускають, і можна подивитися на старовинне приміщення домашнього театру. Крім того, на території палацу збереглося безліч готичних деталей, красиві вежі і фонтан з чавуну. Все це залишає незабутнє і зачаровуюче враження від перебування в старовинній будівлі.

Сам палац побудований в стилі неоготики, і істотно виділяється на фоні інших будівель цієї місцевості. За старих часів будівля була побудована польським офіцером у відставці Адольфом Грохольським.

 

 

Наступний пункт програми - розташовані в селі Андрушівка палац і садиба Миколи Терещенка.

Побудовані в 1848 році в стилі французького неоренесансу, ці будівлі розташовані в центрі села,  посеред старовинного садибного парку з навпрочуд гарним лебединим ставком.

 

 

Маєток Терещенко-Бержинських в Андрушівці на сьогоднішній день не пустує - тут розташована середня школа.

Після відвідин палацу збираємося, і виїжджаємо до наступного пункту екскурсії, розташованому в місті Стара Котельня - костелу Святого Антонія Падуанського.

Велична будівля костьолу побудовано в стилі пізньоевропейського бароко, і вражає дивовижно вишуканими лініями і досконалістю архітектури. Фасад будівлі прикрашають колони, а неподалік розташовані залишки дзвіниці і кам'яної огорожі. Сьогодні костел працює, і є римо-католицьким храмом.

 

Будівля костелу дуже стара, і побудована ще в далекому 1783 році. Кошти на будівництво виділив поміщик А. Прушинський, чиє ім'я і дата будівництва збереглися до наших днів на табличці з каменю, розташованої на фасаді костелу. Цегляний паркан з воротами практично не зберігся, а ось типова для костелів дзвіниця дійшла до нашого часу.

 

 

В цілому навіть саме містечко Стара Котельня дуже цікаве, і є одним з найстаріших у всій країні. Так, згадки про нього зустрічаються в літописах ще в 12 столітті!

18:00 - збираємося, і після насиченого подіями і враженнями дня виїжджаємо назад до столиці.

20:00 - прибуваємо до Києва, назад до станції метро Житомирська, та вирушаємо по домівках, ділитися враженнями, і планувати нові поїздки з ANGA Travel, адже попереду ще стільки цікавих місць і міст!

Забуті маєтки Житомирщини
Забронювати
650 грн
Включено у вартість
Сплачується окремо
  • Транспортний супровід
  • Адміністративний супровід
  • Екскурсійний супровід
  • Особисті витрати
  • Харчування
  • Страхування
Оформити замовлення
Тисніть на кнопку «надіслати» і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час для уточнення деталей та завершення бронювання.
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали