Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Співпраця

Ми профільний туроператор по організації екскурсійних програм в  Україні та греції, наші турі мають широку географію і представляють екскурсійні об’єкти по всіх регіонах України.

  • Туроператор України АНГА Тревел - це круто: бо ми вже маємо величезний досвід роботи в реаліях внутрішнього туризму, багато самі їздимо та весь час відкриваємо нові цікаві маршрути і екскурсійні програми. Ми туроператор Україні який живе стихією внутрішнього туризму, весь час розвиваючись та навчаючись – у клієнтів, партнерів, ситуацій.
  • Туроператор АНГА Тревел знає ціну довірі, репутації, доброму імені серед туристів та партнерів. Незважаючи на падіння і злети, нам цікаво жити і розвиватись, ставити нові амбітні цілі та їх досягати, відкривати нові горизонти в українському туризмі. Ми створили власну ШКОЛУ ГІДІВ для якісної реалізациї турів туроператора по Україні та турів по Греції.
  • Як туроператор на ринку внутрішнього туризму працюємо з 2010 року і займаємось створенням екскурсійних програм та турів вихідного дня. За цей час нашими послугами скористалось десятки тисяч туристів, ми даруємо чудові емоції та відпочинок і враження багатьом українцям та гостям країни.
  • Команда туроператора України АНГА ТРЕВЕЛ розуміє, що шлях в тисячу миль починається з першого кроку, тому ми йдемо цим шляхом і завжди раді зустрічам з новими і цікавими людьми з яким ми можемо пройти цей шлях разом, допомагаючи один одному.
  • Ми возимось та переймаємось нашими клієнтами, ми піклуємось та хочемо отримати подяку - це нам важливо!!!
  • Анга Тревел як туроператор України постійно моніторить якісних партнерів та гарантує високий рівень обслуговування.

Ми відкриті для Ваших пропозицій і завжди готові допомогти реалізувати Ваші мрії та бажання.  І вдячні Вам за співпрацю.