Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Високі Татри

Словаччина

Найвищою частиною в ланцюзі Карпатських гір прийнято вважати Високі Татри, цей гірський масив розташований в північній частині Словаччини і знаходиться на кордоні з Польщею. У цього гірського масиву своєрідний альпійський характер, хоча довжина його головного кряжу становить тільки 26 км. Високі Татри ще носять ім'я самих маленьких гір серед найбільших вершин світу. Найвищою вершиною Високих Татр є Герлаховський Штит, його висота становить 2655 м. Що стосується інших вершин цього кряжу, то їх висота не перевищує 2500м.
Високі Татри - найкрасивіші і найвищі гори в Словаччині. І це про Високі Татри говорять, що вони найменші серед найвищих гір світу, ласкаво називаючи «мініатюрні Альпи». 

Вершини і піки цього гірського масиву під впливом льодовиків здобули химерні обриси і мають яскраво виражений «альпійський» рельєф. Серед пагорбів Герлаховський Штит, є найвищим. Його висота досягає 2655 метрів над рівнем моря. А ось висота решти 25-ти досягає 2500 метрів.
Головний кряж гірського масиву Високих Татр досягає 26 кілометрів у довжину. На порівняно не великий території - 260 квадратних кілометрів, зосереджена маса красот: ущелини, снігові піки, водоспади, луки, льодовики, а ще озера, їх тут налічується 85. Водоспади Студеного потоку - відомі своїми надзвичайної краси весняними каскадами. А ось найглибшим, з льодовикових озер, є Вельке Гінцово Плесо (53 м). Більше половини території покривають хвойні вічнозелені ліси. У 1949 році, завдяки унікальній флорі і фауні, гірський масив отримав статус національного Татранського парку. До його складу включається ще і вапнякові Беліанські Татари. Спробуйте наш тур ЗИМОВА ЕЙФОРІЯ У СЛОВАЧЧИНI.

Клімат

Клімат Високих Татр наближений до альпійського. Землю уриває сніг з початку листопада і до травня. Літо характерно сильними проливними дощами, максимальна температура повітря до плюс 21 ?С, в липні-серпні. Середня температура в сезон катання: у січні-лютому до мінус 6 ?С, листопаді-грудні - мінус 2 ?С, березень-квітень - 0,5 ?С.

У Татрах виділяють дві пори року - літо і зиму. Весна і осінь тут мізерно малі, до 2 -х тижнів кожна.

Зимові Високі Татри - рай гірськолижного курорту. У південній стороні цього гірського масиву знаходяться такі курорти як: Татранська Ломніца, Смоковець, Штребське Плесо. Ці курорти з'єднує Татранська залізниця.

Так само у нас є інші тури в Словаччину!

02.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали