Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Західна Македонія

Греція

 

Тури по Західній Македонії – природа VS архітектура

Звичайно, вже при думці про Грецію, ми відразу згадуємо Акрополь, Олімп, Храм Зевса і інші безцінні археологічні перлини. Але, далеко не кожен знає, що природні багатства країни можуть сміливо затьмарити всю цю багатовікову спадщину. Так, тури по Західній Македонії покажуть вам справжню «битву титанів» – природи і пам'яток історії та культури. Ви будете вражені, коли відвідаєте місця, повні і того, і іншого. Особливу родзинки всьому цьому додасть місцевий колорит, кулінарні шедеври і неповторна атмосфера.

Хочете відчути прилив сил, енергії і захоплення? Тоді вирушайте в тур по Західній Македонії!

Що надихає нас на нові звершення, наповнює енергією і дарує відчуття безмежної сили? Звичайно ж класний відпочинок. І це аж ніяк не цілодобове лежання перед телевізором з перервами на прийом їжі. Нові емоції, яскраві враження, естетичне задоволення – це і є якісний відпочинок, який окриляє. Саме тому, збираючись у відпустку, не підшукуйте собі містечко десь на березі моря, а подивіться захопливі екскурсії по Західній Македонії. Ніщо не справить на вас такого враження, як:

  • затишні вулиці мальовничих містечок;
  • цікаві експозиції численних музеїв;
  • чудові церкви і храми з унікальними розписами та іконами;
  • невимовної краси пейзажі;
  • чарівні озера і водоспади;
  • таємничі печери.

 

А тепер подумайте, хіба може зрівнятися це розмаїття з нудним і ледачим пляжним релаксом? Відповідь однозначна: «Ні!». Тури по Західній Македонії – це знайомство з номами цього регіону. У даній периферії їх чотири:

  • Тиха і затишна Касторія, яка відома своїми неймовірними мальовничими вуличками і безліччю величних церков. У цьому ж районі є дивовижний кам'яний ліс, побачивши який, захоплює дух. Якщо вже говорити про церкви Касторії, то їх тут більше 70, а найдавніша – Богородиці Мавріотіси. До речі, Візантійський музей теж вартий уваги.
  • Дикі ландшафти, багатюща флора і фауна, автентичні села і селища ідеально сусідять із сучасністю і розважальними центрами в Козані. І обійти стороною цей ном неможливо, адже він обов'язково повинен бути включений в тур по Західній Македонії. Ще ця область приваблює чудовими музеями, музеями-маєтками, храмами, археологічним парком в селі Еані, романтичними кам'яними містками в затишних містечках і, звичайно ж, місцевим вином, яке, як і вироби з бавовни і шерсті, є тут справжньою гордістю.
  •  Неприступні скелі, блакитні озера, музеї і культурні центри, самобутність жителів сіл, національний парк з бурими ведмедями і пеліканами – це райський куточок планети Земля під назвою ном Флоріна. До речі, туристичні маршрути в національному парку безпечні для туристів J
  • Одна з найбільш маловідомих серед туристів, але від цього тільки більш приваблива область Греції – Гревена. Якщо ви отримуєте справжній кайф від збирання грибів, то вам безсумнівно потрібно заглянути в однойменну столицю нома, яку прозвали «Місто грибів». Їх тут понад тисячу видів. Ну а якщо збиральництво не для вас, то варто обов’язково зазирнути в місцеве кафе або таверну, щоб покуштувати грибних страв і навіть лікеру.

 

Така дивовижна, різна і захоплива може бути Греція, якщо ви оберете у нас екскурсійний тур по Західній Македонії. Професійний гід відкриє вам багато нового і незвіданого, а також покаже найдивовижніші місця цієї країни.

У Anga Travel працюють справжні фанати своєї справи. І якщо ви зупинитеся на одному із пропонованих турів, то будьте певні – він стане незабутніми у вашому житті. А їх для вас сформовано просто таки «несмітна сила». Ми впевнені, що Західна Македонія підкорить ваше серце, як і безліч інших підготованих програм подорожей.

02.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали