Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

12 храмів і монастирів Закарпаття

Фішки туру:
  • Храми та монастирі Закарпаття
  • Термали Берегово
  • Дегустація вин
Ціна туру:
від 1345 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 0
Тип транспорту Автобус
Проживання
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

 

День 1

08:00 виїзд зі Львова, пл. Двірцева, 1, Головний Залізничний Вокзал, стоянка автомобільного транспорту

Чинадієво ми побачимо церкву з хрестом у дереві. У старовинному містечку Сент-Міклош, окрім похмурого середньовічного замку, знаходиться еклектична греко-католицька церква святого Іллі (1932р.) з цікавою таємничою реліквією. Все почалося у 2002 році, коли неподалік від Чинадієва лісоруби декілька днів намагалися зрізати і розколоти великий бук. Коли це вдалося, то на внутрішній стороні в одній із колод виявили зображення хреста великого розміру та ідеальних пропорцій. Половину колоди передали у церкву св. Іллі, де вона виставлена на загальний огляд і пошанування.

У Мукачево замість потужного замку в Мукачевому, пропонуємо Вам оглянути жіночий православний Мукачевський монастир УПЦ МП на Чернечій горі біля річки Латориця, який заснував князь Федір Корятович (сер. XIV ст.). Після створення, довший час був резиденцією місцевого православного єпископа і головною святинею Закарпаття, а після Ужгородської унії в період 1664-1946 року належав отцям василіянам ГКЦ. Окрасою Мукачева є церква св. Миколая (1798р.), а також монастирські будівлі (1766-1772рр.). Головною святинею монастиря і одним із символів Закарпаття є чудотворна ікона Мукачівської Пречистої Богородиці (1453р.), подарована Папою Пієм ХІ у 1926 році. Після важких років гонінь і переховувань, помолитися до Мукачівської Богородиці можна у новозбудованому монастирі св. Миколая Мукачівської греко-католицької єпархії. У центральній частині міста можна оглянути ще найстаріший храм міста – готичну каплицю св. Йосипа (XIV ст.), кафедральний костел св. Мартина (1904р.), барокову реформаторську церкву (1790р.) та греко-католицький Успенський собор (1859р.).

Прогулянка містом та обід.

Берегово колишній Береґсас здавна відомий своїми архітектурними памятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс Жайворонок, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.

20:30 поселення  в садиби сільського туризму Четфалва, Берегівський р-н, вечеря.

 

День 2

8:30 сніданок

Четфалва - прикордонне угорське село біля річки Тиса, в якому знаходиться чудовий архітектурний ансамбль, що вдало поєднав в собі оборонний мурований протестантський храм (XIVст.) і сучасну дерев’яну церкву Святого Духа (2001р.). Окрасою села є також найвища в Закарпатті струнка готична дзвіниця (XVIII ст.).

Імстичево - на горі Бокочовиця, в дуже гарній місцині знаходиться греко-католицький василіянський монастир св. Архангела Михаїла (1654р.). Попри важку долю комплексу до наших днів дійшли будівлі монастиря (1773р.) та церква св. Михаїла (1798р.). У храмі знаходиться простріляна чудотворна ікона Матері Божої Істичівської, яку у березні 1939 року обстріляли угорські війська, шукаючи захисників Карпатської України.

Джублик - так зване “Українське Меджугор’є”, найвідоміше паломницьке місце у Закарпатті, в якому знаходиться монастир Собору Пресвятої Богородиці, що був зведений на місці, де двом дівчатам Олені і Мар’янці у 2002 р. з’явилася Богородиця. Після цього у Джублику з 2003 року почалося кровоточіння хреста, а також це єдине місце на землі де була поява Пресвятої Родини. До цього відпустового місця зі Львова йде найдовша хресна дорога в світі.

Бороняво - в цьому відомому паломницькому місці можна побачити Боронявську чудотворну ікону Пресвятої Богородиці (1785р.) у Благовіщенському василіанському монастирі.

У Хусті обід та дегустація вина.  Закарпаття здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті.

22:40 повернення до Львіву.

 

 

 

 

 

 

 

 

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали