Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Переоцінити позитивний вплив на організм мінеральних вод дуже складно. Адже в них міститься велика кількість корисних речовин. А якщо поєднати користь джерел з чистим гірським повітрям, то отримаємо село Кваси. Це мальовниче містечко – справжній рай для відпочиваючих. Високий сервіс, мальовнича природа, а також користь для душі і тіла. Подарувати собі задоволення і провести відпустку в цьому чудовому селі може кожен.

с. Кваси – фото 1

Кваси – край «кислої» води

Назва села повністю характеризує його основна перевага. Адже мінеральна вода на Гуцульщині називається «квасна», тобто кисла. Розташувалося село в мальовничій долині річки Чорна Тиса.

Приємний клімат, незаймані ліси, гірські масиви і первозданна природа – це все багатство Квасів. Приїжджаючи сюди, можна не тільки пройти курс лікування «живою» водою, а й на якийсь час забути про проблеми, міську метушню і клопоти. Саме тут ви відчуєте неймовірний приплив сил і енергії.

Пам'ятки Квасів

На території села є джерела з мінеральними водами по типу «Єсентуки» і «Арзні». Вона відрізняється яскраво-вираженим смаком і має унікальні лікувальні властивості. Саме тут знаходиться один з найкращих санаторіїв країни – «Гірська Тиса». Але мінеральні джерела – далеко не єдине, що вабить туристів. До визначних пам'яток Квасів відноситься і дерев'яна Преображенська церква, побудована 1780 року.

Також варто відвідати і місцевий краєзнавчий музей, в якому можна дізнатися багато нового і цікавого про життя краю. У вересні тут проходить цікавий фестиваль «Гуцульська бринза», де представлені різноманітні види сирів. Ну а описувати всі достоїнства природи цього краю просто немає сенсу. Приїжджайте і переконайтеся в цьому самі.

 

Історія села Кваси

Вперше згадки про село датуються 1684 роком. Цей край здавна славився своїми природними багатствами. І вже в середині XIX століття тут була відкрита перша водолікарня «Буркут». Цей момент в історії Квасів став відправною точкою для розвитку туризму. З'являються нові санаторії, вдосконалюється сервіс. Сьогодні село представляє великий інтерес для бажаючих оздоровитися, насолодитися чистою природою Карпат і просто добре провести час.

16.04.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали