Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Львівська романтика

Фішки туру:
  • Романтичний Львів
  • Без нічних переїздів
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Місце зустрічі ст.м. Житомирська
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (1), Обід (1)
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Звивисті старовинні вулички, безліч стародавніх пам'яток, оригінальні кафе і паби, красивий історичний центр, шедеври архітектури часів середньовіччя і епохи бароко, такі як Собор святого Юра, Собор Бернардинців, Оперний театр та багато інших - все це наш тур до Львова з Києва на два дні!

Запрошуємо вас відволіктися від сірості одноманітних буднів, і зануритися в романтику міста Лева. Ми побуваємо на цікавих екскурсіях і подивимося на секретні місця, приховані в надрах львівських вуличок. Побуваємо в справжніх підземеллях, дізнаємося безліч таємниць від гіда, помилуємося чудовою панорамою з оглядового майданчика Старого замку, і багато іншого! Поїхали з нами, буде цікаво!

Перший день

6:45 Група збирається в Києві, біля станції метро «Житомирська», поруч з автомобільним салоном «Інфініті». Все що вам необхідно - підійти до гіда, і назвати свої дані - вам покажуть місце в автобусі і дадуть відповідь на всі виниклі питання.

Більш точну і детальну інформацію про місце і час виїзду можна дізнатися за два дні до початку туру до Львова, перейшовши в розділ нашого сайту «Інфолисти».

7:00 Виїжджаємо назустріч новим враженням. Через кожні дві години поїздки для вашого комфорту будуть робитися технічні зупинки.

14:00 Дорога позаду, приїжджаємо в старовинний Львів. Після дороги непогано б і перекусити, що ми і зробимо в одному із затишних місцевих кафе (входить у вартість туру).

15:00-18:00 Зустрічаємося з екскурсоводом, і вирушаємо на цікаву пішохідно-оглядову екскурсію «Чудеса старого Львова».

 

Львів надзвичайно багатий на пам'ятки старовини. Наприклад, тільки в ансамблі площі Ринок більше 40 будівель, і кожна з них - пам'ятник архітектури. Будинок Корнякта і Массарівська кам'яниця, палац Роберто Бертінеллі, дивовижна Аптека-музей, будинок Любомирських та інші.

Ми побуваємо в Вірменському кварталі, де завжди селилися творчі люди, і подивимося найцікавіші місця. Крім того, в маршрут нашої екскурсії входить і огляд оборонних споруд міста Лева: два арсенали і Порохова вежа.

Ми подивимося на старовинні Домініканський і Кафедральний собори, дізнаємося багато цікавих подробиць від екскурсовода, і закінчимо прогулянку прямо в центрі міста - поруч з Львівською Оперою.

 

18:00-21:00 Вільний час на самостійне знайомство з цікавими місцями Львова, прогулянки і придбання пам'ятних сувенірів. Радимо зайти в один з відомих і колоритних закладів, таких як «Гасова лампа», «Мазох», «Криївка», «Копальня кави» та інші.

Вечеря самостійна, в одному з місцевих закладів.

21:00 Сідаємо в автобус, і виїжджаємо заселятися в затишний готель. Якщо хочете ще погуляти по Львову - можете пізніше самостійно приїхати в готель.

Другий день

9:00 Виселяємось з номерів, смачно снідаємо, і нас чекає другий день нашого туру до Львова на вихідні.

10:00-13:00 Захоплююча автобусна екскурсійна програма «Австрійський Львів».

Австрійський період в місті Лева тривав півтора століття, і за ці роки вигляд міста сильно змінився. І зміни ці були в кращу сторону.

 

Під час нашої екскурсії ви подивитесь на безліч цікавих пам'яток архітектури австрійського періоду, таких як:

  • Львівський театр опери та балету;
  • Палац родини Потоцьких;
  • Університет імені Іфана Франка;
  • Високий замок;
  • Личаківський цвинтар;
  • Будинок вчених (саме тут знімали фільм «Д'Артаньян і три мушкетери»).

 

І інші цікаві місця.

13:00 Після насиченої подіями екскурсії розігрується апетит, та й перед дорогою непогано ситно і смачно пообідати.

14:00 Займаємо місця в автобусі, і вирушаємо назад до столиці України. Наш дводенний тур з Києва до Львова підійшов до свого завершення.

Орієнтовний час прибуття в Житомир - 21:00, до Києва автобус приїде приблизно о 22:30.

Львів - дивовижне, загадкове і надзвичайно багатогранне місто. За кілька днів ви зможете подивитися тільки невелику частину всіх тих цікавих місць, якими він може здивувати.

Щоб побачити нові грані цього міста, вирушайте разом з ANGA Travel і в інші тури до Львова, або ж в тури по Україні - адже в нашій країні є ще стільки цікавого і незвіданого!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали