Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Новгород-Сіверський - місто, що зупинилось в часі

Фішки туру:
 • «Яблуня-колонія»
 • Кролевецькі рушники
 • Спасо-Преображенський монастир
 • Панорами Десни
Ціна туру:
від 2150 грн
Замовити
Початок туру 03.10.2020
Завершення туру 04.10.2020
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
Місце зустрічі метро Дарница
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (1), Обід (1)
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Новгород-Сіверський – місто на півночі країни, одне з найстаріших міст Чернігівщини, колишня столиця стародавнього Сіверського князівства. Звідти виступив у похід на половців легендарний князь Ігор, про ці події йдеться у відомому літературному творі «Слово о полку Ігоревім». На рубежі 17-18 століть Новгород-Сіверський був духовним центром гетьманської держави: тут було обрано гетьманом Лівобережної України Дем’яна Ігнатовича, а гетьман Іван Мазепа заключив військовий союз зі шведським королем Карлом XII. Місто відзначене іменами видатних людей минулого: Лазаря Барановича, Михайла Максимовича, Костянтина Ушинського… В Новгород-Сіверському районі народився другий президент України Леонід Кучма. А ще це місто неймовірних краєвидів та крейдяних кар’єрів, серед яких примхливою стрічкою в’ється «зачарована» Десна. Час немов зупинився тут, то ж ми не тільки відкриємо для себе невідомі сторінки історії і таємниці Новгорода-Сіверського, а й зможемо відпочити від галасу великого мегаполісу, дихаючи чистим повітрям незайманої сіверської природи!

День 1

тур на волинь

Кролевець

7:30 Виїзд з Києва від метро Дарниця. Більш докладно про місце і час ви зможете дізнатися за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

Вирушаємо в місто Кролевець -  відомий в Україні центр ткацтва. Нас чекає екскурсія по музею ткацтва, де ви дізнаєтесь все про історію славнозвісних кролевецьких рушників, значення символів на вишивках, які століттями створювали кролевецькі майстрині.

тур в карпати

На околиці старовинного м. Кролевець знаходиться особливий, унікальний об’єкт природно-заповідного фонду України – ботанічна пам’ятка природи загальнодержавного значення “Яблуня-колонія”. Це унікальне явище, яке не можуть пояснити вчені, хоч раз в житті, але треба побачити! Зупинимось та зробимо фото біля славнозвісної яблуні.

 

«Яблуня-колонія» – це яблуневий кущ, вік якого – понад 200 років. Неперевершеною, ніде більше незнаною особливістю яблуні є її здатність до самостійного укорінення гілками, а значить - до продовження життя. Коли один з прирослих до землі стовбурів має відмерти, його віти стрімко нахиляються до землі і теж приростають.

тур в карпати

Обід в кафе міста.

Переїзд в Шостку. Зупинка на кава-тайм.

 

У часи СРСР Шостка була центром хімічної промисловості, де працювало єдине на весь СРСР підприємство по виробництву магнітної плівки – Свема. В Шосткинському районі народився тричі Герой Радянського Союзу Іван Кожедуб.

На під`їзді до Новгород-Сіверського, за умови гарної погоди, заїдемо до крейдяного кар’єру, щоб зробити фото на тлі неймовірних сіверських пагорбів.

тур в новгород-сіверський

По приїзду в Новгород-Сіверський поселення в готелі «Слов’янський», що розташований поруч з Спасо-Преображенським монастирем, на мальовничому пагорбі біля Десни.

Вільний час, щоб прогулятися центром міста  або спуститися на берег Десни, повечеряти в одному з кафе Новгород-Сіверського.

Ночівля в готелів.

День 2

подорож на волинь

Новгород-СІверський

Сніданок в готелі. Виселяємось та відправляємось на екскурсія по місту, під час якої побуваємо в Музеї «Слово о полку Ігоревім».

тур в карпати

Ми відвідаємо Спасо-Преображенський монастир, де похований Олексій Розумовський, син останнього гетьмана України Кирила Розумовського. З монастирського пагорба помилуємося неймовірними заливними луками в руслі Десни. Побачимо унікальну дерев’яну Миколаївську церкву, Тріумфальні ворота часів Катерини ІІ, будинок 19 ст. чоловічої гімназії, де у свій час навчалися відомий історик Михайло Максимович, український письменник Пантелеймон Куліш та педагог Костянтин Ушинський.

тур на чернігівщину

Обід в кафе міста (факультативно)

Від’їзд з Новгорода-Сіверського до села Дігтярівка, де відвідаємо дві локації, що пов’язані з козацькою добою та ім’ям Мазепи, – Покровська церква та пам’ятний знак на місці зустрічі козацького війська гетьмана Мазепи і шведського короля Карла XII восени 1708 року. Панорами – неймовірні. Робимо розкішні фотокадри.

16:00 Відправляємо в Київ.

Орієнтовно о 22:00 повертаємось в Київ.

 

Новгород-Сіверський - місто, що зупинилось в часі
Забронювати
2150 грн
Включено у вартість
Сплачується окремо
 • Транспортний супровід
 • Адміністративний та екскурсійний супровід
 • Оглядова екскурсія в Новгород-Сіверському
 • Харчування: 1 обід, 1 сніданок
 • Проживання в готелі 1 ніч
 • Вхідні квитки: Музей Ткацтва – 15 грн/дор., 10 грн./пенсіонери, школярі, 7 грн. – діти до 7 років; Музей-заповідник «Слово о полку Ігоревім» - 15 грн./дорослі, 6 грн./діти; Підземний хід – 5 грн.
 • Обід у Новгород Сіверському – 120 грн./ос.
Оформити замовлення
Тисніть на кнопку «надіслати» і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час для уточнення деталей та завершення бронювання.
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали