Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур в Буковель та Драгобрат (3 дні катання)

Фішки туру:
  • 3 дні катання на кращому гірськолижному курорті України
  • Абонементи на катання зі значною знижкою
  • Комфортний автобус
  • Екскурсії по зимовим Карпатам
Ціна туру:
від 1750 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 5 днів
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 2
Активні дні 3
Тип транспорту Автобус
Проживання
Місце зустрічі м.Київ
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

1 день (четвер)

19:00 Збір групи і посадка в місті Києві.

Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

По дорозі забираємо туристів з Житомира, Рівного, Львова, Івано-Франківська. Подробиці  - в ІНФОЛИСТІ. За 1,5-2 години адміністратор групи телефонує і попереджає про зустріч туристів у місці їхнього збору.

Технічні зупинки кожні 3-4 години.

   

2 день (п'ятниця)

Прибуття вранці (06:00 - 8:00 орієнтовно) до місця проживання. Розміщення в приватних котеджах або готелях. Сніданок. Взяти на прокат гірськолижне спорядження можливо у наших партнерів зі знижкою 5%.

Також, є можливість покупки скі-пассів за ранішньою ціною. Виїзд на катання в Буковель. Катання на лижах, санках, сноубордах. 

Початківцям рекомендуємо взяти декілька уроків в лижній школі. Для цього вам необхідно лише звернутися до керівника групи, який замовить вам інструктора. Наші автобуси розташовуються на (платному) паркінгу №14, який є найбільш вдалим місцем старту як для початківців, так і для більш досвічених лижників. Автобус постійно знаходиться на стоянці і його можливо використовувати для переодягання, перекусів, відпочинку, тощо.

ІНФО: Для тих, хто не бажає кататись, буде організована факультативна екскурсія по найкрасивішим місцям Карпат. Інформація трохи згодом.

16:45 Збір групи біля автобусів.
17:00 Виїзд до місця проживання. Вечеря. Вільний час. За бажанням: сауна, більярд, чани.

   

3 день (субота)

Виспавшись і відпочивши, снідаємо та виїзджаємо ГК Буковель. Катання на лижах, санках, сноубордах.
Бажаючі можуть залишитись відпочивати у с. Ясіня або ж здійснити поїздку на Драгобрат. Для цього необхідно звернутися до керівника групи, який організує вам трансфер.

Є можливість замовити екскурсію в Рахів-Центр Європи-Водоспад Труфанець (факультативно через керівника группи при групі не менше 15 людей).
16:45 Збір групи біля автобусів.
17:00 Виїзд до місця проживання. Вечеря. Вільний час. За бажанням: сауна, більярд.

   
   

4 день (неділя)

Сніданок та виїзд на катання в Буковель згідно часу, який вкаже керівник групи. Можна залишитись по місцю проживання та замовити баню чи чан на травах.
Відпочинок на ГК Буковель. Катання на лижах, санках, сноубордах. Можна покататись на собачих упряжках або відвідати термальний комплекс «Вода». Найдопитливіші туристи мають можливість поїхати на факультативну екскурсію, звернувшись до керівника группи.
16:15 Збір групи біля автобусів.
16:30 Виїзд до місця проживання. Здаємо спорядження та скіпаси (хто брав в оренду). Вечеря, звільнення номерів та виїзд до Києва. Технічні зупинки кожні 3 години.

   

5 день (понеділок)

Орієнтовно о 06:00 - 07:00 приїзд у Київ, на ст. м. Шулявська.

ДЯКУЄМО ЩО БУЛИ З НАМИ! ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

 *За бажанням можна придбати проїзд  окремо, без проживання, з Києва чи Житомира до Яремче, Татарова, Микуличина, Яблуниці,  Лазещини, Ясіня і назад - 1000 грн з людини та  500 грн в одну сторону.

Як це було в минулому році:

                                       
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали