Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур в Чернівці + Заліщики

Фішки туру:
 • Чернівецький університет;
 • Заліщики;
 • Червоногородський замок;
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 3 дні
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 1
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (2)
Примітки
Очікуйте інфолист
 

ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ ПРО ТАКЕ:

 • у Чернівцях, які зроду не мали порту , є корабель!
 • місто має власний Хогвартс!
 • Чернівецький замок може витримати 7-бальний землетрус;
 • у Чернівцях є трубач, який щодня виходить на вежу і сповіщає жителів про час.

 

1 день

О 23:00 збираємось поблизу станції Академмістечко. Точне місце виїзду буде вказане в рубриці Інфолисти за 2-3 дні до виїзду. Під час нічного переїзду зупиняємось кожні 3-4 години. 

2 день

Рано вранці приїзд в затишний готель "Аква-Плюс" за містом. Цей туристичний готельний комплекс розташовується на березі озера, і в перерві між екскурсійною програмою Ви можете порибалити або відпочити на пляжі. Смачний сніданок  в ресторані готелю.

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА:

Після сніданку ми вирушаємо на оглядову екскурсію по місту Чернівці: відвідаємо центр міста, так званий Рінгпляц, що вже більше 2 століть є серцем столиці Буковини.

 

Якщо ви опинилися в полудень на Центральній площі Чернівців, не лякайтеся, почувши мелодію «Марічки», що звучить з «нізвідки». Насправді ці звуки здійснює трубач, щодня піднімаючись на вершину вежі міської ратуші, одягнений в традиційний буковинський костюм.

 

Далі нас чекає вільний час на обід (факультативно), а після ми вирушаємо в справжню окрасу міста - Чернівецький університет. Під час цієї екскурсії Ви дізнаєтеся:

 • чому на куполі Дяківської церкви є зірки Давида
 • що в середині минулого століття в корпусі університету розміщувався електронно-обчислювальний центр;
 • про 2 головних табу університету і хто їх порушує щорічно;
 • що колись годинник храму показували віденський і лондонський час.

 

Але Чернівці - це таке дивовижне місто, яке необхідно відвідувати не з путівником під рукою або екскурсоводом, а й самостійно, надихаючись буковинським колоритом і ароматами кави.

Адже місто, вже два століття є столицею Буковини не може бути сірим, правда?) Тому у Вас буде вільний час на прогулянку і наш автобус підвезе Вас в готель.

3 День

Снідаємо в готелі. В програмі дня:

 • Виїздна екскурсія до Заліщиків, (в саме місто ми не заїзжаємо), де відкриється панорама на місто та річку Днестр, що на початку XX ст. стало справжньою Меккою для туристів з Європи. Білосніжні доглянуті пляжі, чиста вода та як не дивно, середземноморський клімат вражали та щороку запрошували до міста тисячі відпочивальників! І пляжі знищила дністровська повінь, місто все так само приваблює безліч подорожуючих не тільки з України, а й з закордону. 
 • Гарний краєвид на місто, на річку,  чудові знімки на спогад.
 • На згадку зробите пам'ятні фото на тлі Дністра1

 

Після незабутніх вражень від краєвидів виїзджаємо до міста Нирків, де ми серпантинною дорогою будемо споглядати з різних ракурсів на руїни Червоногородського замка та побуваємо на Джуринському водоспаду. В теплу погоду усі бажаючи зможуть скупатися в потоці водоспаду.

 

Місцеві жителі люблять розповідати старовинну легенду про те, як під час набігів ворожих військ турок, городяни ховалися у стінах середньовічної фортеці. Вода в неї потрапляла з річки Джурин. Ворог, знаючи про це, хитрим чином перенаправив потік так, що неприступна цитадель залишилася без життєво важливого джерела. А наслідком цього став чудовий водоспад, каскади якого сягають у висоту кількох метрів.

Далі на нас чекає екскурсія по м.Чортків, під час якої ми довідаємося, чому місто з "богоугодною" назвою є місцем зародження "десятків церков". 

Смачно пообідавши в місцевому кафе-музеї, вирушаємо додому.

15:00 Виїзд додому.

23:30 - Орієнтовний час прибуття до Києва.

                                       

Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
19.04.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали