Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія до палацу Шенборна

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Закарпаття
Область Закарпатська
Місто Карпати
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова

ПРограма екскурсії до замку шенборна

 

Романтична екскурсія в замок Шенборна

Урочище Берегвар зустрічає гостей дивовижною тишею, лише вітер шумить у верхівках дерев і зграйки птахів щебечуть в височині. Від такого незвичайного відчуття навіть серце починає прискорено битися. І в пишноті пейзажів, серед незвичайної природи розташувалося заміське представництво графів Шенборнів.

Зараз це однойменний замок, в якому влаштувався лікувальний санаторій «Карпати». А й справді, навіть сама природа навколо лікує і допомагає привести в порядок почуття і думки.

Краса і незвичайна історія замку завжди вабили до нього туристів. Дивовижним в цьому палаці є те, що він побудований в данину моді того часу. Тобто, проектувався він в тісному зв'язку з астрономічним роком.

Кількість вікон дорівнює кількості днів у році, кімнати відповідають кількості тижнів. З іншими астрономічними цифрами в році збігалися виходи з замку, і чудові вигадливі башточки.

Фігурна черепиця, фамільна гербова ліпнина, флюгери, на яких увічнено дату побудови замку – все це самобутньо, індивідуально, і дуже заманливо. Адже це все залишилося з колишніх часів, а саме з 1890 року.

Неймовірно цікавою і піднесеною, під час екскурсії, здається гостям прогулянка по красивому ландшафтному парку навколо замку.

Тут висаджені рідкісні види дерев, чагарників і чудові квіти. Встановлено декілька скульптурних композицій, які прекрасно вписалися в навколишнє оточення.

Будь-який парк, заснований в минулих століттях, мав свою відмінну рису. І парк Шенборна не став винятком.
Тут знаходиться дивовижне штучне озеро, своїми обрисами нагадує кордони Австро-Угорської імперії.
Ще, побувавши в замку, ви обов'язково почуєте місцеві легенди та перекази.

   
   

За однією з них, в парку розташоване джерело краси і молодості.

Якщо вмитися цією водою, то потім довгий час будеш залишатися молодим. Насправді, частка правди в цьому є, адже недалеко від джерела є джерело лікувальної мінеральної води.

Ну, і яке відвідування замку обійдеться без таємничої палацової легенди? Навіть цей, здавалося б, казковий замок, покритий легким нальотом містики.

Адже і тут бродить привид жінки в чорному вбранні. Це дух графині, яку невиправдано ревнував чоловік і піддав її життя ризику, після чого вона від нього пішла. А вже після її смерті привид повернувся в замок, і бродить по кімнатах, де вона так і не змогла знайти щастя за життя.

Відвідайте з екскурсією замок Шенборнів, і цей момент залишиться в пам'яті на довгі часи. Чарівна атмосфера палацу, і чудове оточення парку не залишать байдужими жодну людину, і будуть знову і знову притягувати відвідати це мальовниче місце.

                                       
                                       
                                       
                                       
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали