Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хочете організувати романтичний подарунок для своєї другої половинки? Чи обираєте місце для сімейного відпочинку? А можливо ви хочете відчути драйв та неймовірний адреналін в компанії друзів? Тоді без зайвих вагань обирайте відпочинок в Карпатах! Там кожен знайде бажане для себе!

Карпати – ви на піку задоволення!

Природа тут просто чарівна – засніжені гори, густі ліси, неймовірно ароматні поля, яскраво-блакитне небо і кришталева вода озер і річок.

Неможливо передати словами світанок в цих краях, коли туман огортає неприступні гори, немов обіймаючи їх! А промені сонця дбайливо ковзають по ущелинах. Відвідавши один раз Карпати, ви обов'язково повернетеся сюди знову!

Місцеві гірськолижні курорти не поступаються Європейським, що привертає велику кількість туристів. Потрапити сюди в свята – означає опинитися в центрі чарівного дії.

Місцевий колорит зі своїми обрядами, традиціями і костюмами – це справжні фарби життя. Це місце наповнене легендами, переказами і загадками.

Незчисленні пам'ятки Карпат 

Здається, що тут зібрано все найпрекрасніше, що може собі уявити людина. Пам'яток Карпат не зрахувати!

Це смарагдові ліси, з дивовижною флорою і фауною, чисті озера і річки, які омивають підніжжя гір, це чудові і привітні жителі, гостинність яких просто вражає. Старовинні замки Шенборнів, Тамплієрів, замок «Паланок» і багато інших – зберігають в собі вікові історії! А в древніх церквах, храмах і костелах, яких безліч, захоплює дух.

Серед гір знаходиться крижане озеро Синевир – одне з семи чудес України. Унікальні термальні джерела Косино, бальнеологічний курорт Берегово, мінеральні води в селі Поляна. Безліч музеїв, цікаві архітектурні рішення та старовинні винні підвали. Кожне, навіть найменше село, знайде чим вас підкорити.Цей список можна продовжувати, але варто просто відкинути всі справи і відправитися туди, побачити все це на власні очі.

Вікова історія Карпат

Згідно з деякими джерелами, ще в 1 столітті нашої ери тут осіло плем'я карпів. Достовірно невідомо, чи то гори були названі від племені, чи то навпаки.

Історія Карпат дуже насичена. Слов'яни почали поселятися на даній території в 5 столітті. Дані землі входили до складу Київської Русі, Галицько-Волинського князівства. Побували дані землі і в складі Польщі, Угорщини та Румунії. Перша половина 18 століття стала відома селянським антифеодальним рухом під керівництвом Олекси Довбуша.

 

Про розвиток подій на даній території написано багато. Але хіба не цікавіше буде поїхати туди, почути розповіді місцевих жителів!

25.10.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали