Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія до водоспаду Шипіт

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Закарпаття
Область Закарпатська
Місто Пилипець
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова

ПРограма екскурсії до водоспаду Шипіт

 

Хіба може зрівнятися творіння рук людини з природними чудесами. Один з таких природних шедеврів знаходиться в Міжгірському районі Закарпатської області. Це дивовижний водоспад, який, стікаючи з 14-ти метрової висоти, нашіптує легенди туристам і зачаровує своєю красою. Дивний і прекрасний Шипіт.

   

Діамантові краплі

Знаходиться це диво природи на північних схилах Полонини Боржави і викликає справжнє захоплення у всіх, хто одного разу мав можливість побачити його. Зриваючись з висоти, він немов розкидає краплі-алмази, що відображають сонячні промені Карпат. Така В оточенні буйної зелені, Шипіт немов цілющий оазис дає відчуття прохолоди і чистоти.

Протікаючи в стрімкому і вузькій ущелині, водоспад утворює триступеневий каскад.

Круті і неприступні схили тільки підкреслюють його величність і силу.
Вирушаючи на екскурсію до водоспаду Шипіт, ви отримаєте масу вражень. Ось, заради чого варто відвідати це дивне місце:

  • Безумовно – це краса самого водоспаду. Адже відомо, що на те, як тече вода і горить вогонь, можна дивитися вічно.
  • Навколишня природа чарує не менше самого Шипіта. Буяння зелені і спів птахів доповнюють і без того пейзаж, який гідний пензля кращих світових художників.
  • Повітря. Тут він настільки чистий, що їм неможливо надихатися. Хочеться вдихати його знову і знову, поки не закрутиться голова.
  • Таємний і легенди. Так-так! Ви тільки прислухайтеся, про що шепоче водоспад...

Що в назві твоєму, Шипіт?

Серед жителів ходить багато легенд, які розповідають різні версії походження водоспаду. Одна з них говорить про те, що колись, в селищі Піліец, неподалік від цього дива природи, жило дві сім'ї. В одне сім'ї виховували сина, а в іншій – красуню-дочку. І одного разу закохалися вони один в одного. Та так сильно що здавалося дихати один без одного не можуть.

Але, як часто буває, їм не судилося бути разом. Нерівні були вони – дівчина з сім'ї багатого, а хлопець простих робітників. Не довго їх таємні зустрічі тривали. Дізналася мати дівчини про їхні стосунки і почала їх залякувати.

Навіть сама матінка-природа не змогла стерпіти такої несправедливості: вибухнув грім, посипалося каміння і пішов така злива, що пару, що тримається за руки, змило і віднесло вниз по крутому ущелині. Розкидала водна стихія їх в різні боки і з тих пір про них ніхто не чув.

   

Убита горем мати, усвідомивши свою помилку, кожен день ходила до водоспаду і одного разу, на Івана Купала, почула тихий шепіт своєї дочки. Кажуть, що і сьогодні, якщо прислухатися, можна розрізнити тихі голоси закоханих, які шепочуться про свою любов.

Водопад Шипіт – ласкавий і спокійний, дивовижний і чарівний в будь-яку пору року, чекає вас, щоб розповісти свою історію...

   
                                       
Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали