Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви коли-небудь займалися гірськолижним спортом? Можливо ви віддаєте перевагу зеленому туризму? А чи були ви коли-небудь в одному з наймальовничіших куточків нашої планети? Ні? Тоді ви зобов'язані відвідати село Пилипець, яке залишить у вас в пам'яті море позитивних емоцій, приємних спогадів і відчуття задоволеності життям.

Село Пилипець – вершина задоволення!

Одне з найбільших сіл Міжгір'я, чудовий гірськолижний курорт, знахідка для любителів чудового чистого повітря, небесної блакиті і незабутніх вражень, і все це – мальовниче село Пилипець, яке вдало розташувалося на висоті 700 метрів над рівнем моря в Закарпатській області.

Тут створені прекрасні умови для новачків і професіоналів гірськолижного спорту.

Складно навіть уявити собі, що загальна протяжність трас становить понад 20000 метрів. Примітним є наявність школи сноубордингу та фрірайду, крім звичайної лижної. А яка тут смачна чорниця, якою багата ця місцевість!

Пам'ятки Пилипця не залишать вас байдужими!

Водоспад Шипіт, який розташований всього в 6 кілометрах від села, викликає захоплення навіть у найскептичніших натур.

Зриваючись з 14 метрів висоти, це диво природи видає неповторний шепіт води, що і послужило назвою для цього надзвичайно красивого водоспаду України. Його безумовно треба побачити.

Пилипець зі своїми визначними пам'ятками не дасть вам нудьгувати, адже тут є і музей макетів дерев'яних церков, і прекрасна старовинна церква Різдва Богородиці, яка стоїть в центрі села.

 

Історія села Пилипець

Перші згадки про дане село були датовані 1463 роком. Називалося воно тоді трохи інакше – Верпелепець. Теперішню назву було дано, за легендою, на честь самого першого поселенця тутешніх місць – Пилипа.

 

У ті часи жителі займалися тваринництвом, трохи землеробством. Але це був тільки початок, а історія Пилипця дуже насичена. Кожен період часу залишив свій відбиток і зробив внесок в те, яким ми зараз можемо бачити це чудове село. Місцеві жителі зможуть дуже багато вам розповісти. Ви обов'язково повинні відвідати це прекрасне місце!

03.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали