Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

У житті багатьох настає момент, коли душа вимагає спокою, відкинути всі мирські справи і відчути Божу благодать. Саме в такий момент варто без сумніву взяти вихідні або відпустку і вирушити в село Банчени, де вам завжди будуть раді.

Банчени – джерело віри!

У Герцаївському районі Чернівецької області, знаходиться невелике село Банчени, яке просто неможливо обійти увагою. Дивовижна природа і чисте повітря цих місць роблять позитивний вплив на організм людини. Але це не єдине, чим славиться село далеко за межі нашої країни. Це місце паломництва багатьох православних, які потребують світу, любові і благодаті.

Божественні пам'ятки села Банчени

Найголовнішою пам'яткою села Банчени є однойменний Свято-Вознесенський чоловічий монастир, будівництво якого почалося в 1994 році. Ансамбль монастиря складається з церкви Вознесіння Господнього, храму Покрова Пресвятої Богородиці, підземного храму ін. Серафима Радонезького, скиту, братських корпусів, каплиці, дзвіниці та господарських будівель. У стінах монастиря знаходяться дивовижні реліквії, такі як мощі святих, Животворящий Хрест, а також благодатний вогонь, який не перестає горіти цілодобово.

Дивовижне животворяще джерело, що знаходиться тут, було висвітлено в 2012 році. На території святині ландшафтний парк з безліччю рослин, квітів і кущів, а серед цієї краси варто фонтан.А як прекрасна природа тутешніх місць. Разом з першими променями сонця прокидаються птахи і оживають праліси, широкі незаймані поля і зливаються в дивовижну композицію з блакитним небом. Золоті куполи купаються в досвітніх променях і все навколо наповнюється спокоєм і умиротворенням.

 

Історія села Банчени

Банчени і його історія тісно пов'язані з будівництвом Свято-Вознесенського чоловічого монастиря, зародження якого почалося в 1994 році. Чудодійні сили джерела, послужили вибором місця для початку зведення тут церкви, а згодом і чоловічого монастиря.

А вже в 1998 році комплекс освятив Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Володимир.

 

10.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали