Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

 Мис Суніон - найпівденніша точка не тільки Аттики, а й усієї Європи, знаходиться в 65 км від Афін. Шлях до мису Суніон, проходить по одній з живописних доріг Саронічної затоки Егейського моря. Ви проїдете через красиві прибережні райони Афін - Гліфаду, Вуліагмені, Варкізу, Анавіссос, Лагонісі. Ці курорти, складова частина «Аполлонова берега», мають у своєму розпорядженні дорогими ресторанами, традиційними грецькими тавернами, нічними клубами, дискотеками, ексклюзивними магазинами, прекрасними упорядкованими пляжами, багато з яких нагороджені блакитним прапором за чистоту вод і відповідність всім стандартам ЄС. 

КЛІМАТ Сунион

Висока цінність курорту в тому, що в цих місцях клімат дуже м'який, середземноморський, що непогано позначається на умовах відпочинку на кшталт засмаганням на чудових пляжах з чистою, теплою водою і майже завжди яскравим, гарячим сонцем. У сільському господарстві переважають такі культури, як виноград і оливки, а так же такий клімат сприятливий для підтримки і зростання чудових хвойних лісів. Дощів практично не буває, але і сильної спеки теж. Так що тут будуть комфортно себе почувати як діти, так і люди у віці.

   

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА ПРО МИС Суніон

Околиця мису була населена, судячи зі знахідок археологів, з IV-III століття до н.р. Це було священне місце для греків, адже тут було зосередження двох найбільших релігійних культів. Культ Афіни і культ Посейдона століттями конкурували за владу над усією Аттикою. Туристи можуть подивитися житла перших поселенців мису, а так же залишки кам'яної кріпосної стіни. Вона тягнулася вздовж всієї околиці і досягала 500 метрів в довжину. Цей захист пояснювалася тим, що Сунеон був східним форпостом Афін. Багато поетів і письменники черпали натхнення, милуючись красою на мисі.

 

ПАМ'ЯТКИ КУРОРТУ СУНіОН І ЙОГО ОКОЛИЦЬ

На мисі Суніон є безліч археологічних артефактів. Найбільш важливий з них - велична чоловіча статуя (Курос), висота якої перевищує 3 метри. Вона датується VII століттям до н.е.

  • Руїни храму бога морів Посейдона - ще одна давня пам'ятка, побудованого в V столітті до н.е. Їх довгий час плутали з храмом Афіни, останки якого розташовуються теж на мисі. Від цієї будівлі збереглися 12 колон, а також мальовничий фрагмент фриза, на якому зображені одні з найвідоміших сюжетів міфів древньої Греції.

Існує гарне повір'я: якщо подивитися на захід через колони храму Посейдона на мисі Суніон і загадати бажання, то воно обов'язково збудеться. Просто спокійно дивитися на чудовий вид Саронічної затоки, стоячи на руїнах, навряд чи вийде, тому що від побаченого видовища захоплює дух.

Чудове живописне озеро Вуліагмені має лікувальні властивости та лікує невлологічни та ревматичні захворювання. На мисі Суніон розташовується кілька населених пунктів, які славляться грецькою гостинністю. Тут прекрасне поєднання неповторного колориту, сільське умиротворення і прекрасної природи.

   

 

ЕКСКУРСІЇ З Суніону

 З Суніона основні екскурсії на автобусі - це огляд столиці Греції Афін. Вартість від 30 євро, а тривалість 4 години. У цьому місті поєднуються просочена старовинністю культура, сучасні наукові центри та суєта столиці. Під час поїздки вам покажуть основні визначні пам'ятки - це найдавніший Парфенон і Акрополь. Так само з курорту Суніон є екскурсія в місто Коропі. У ньому збереглася найдавніша у всій Аттиці церква з фресками, датованими X століттям. Так само існує екскурсія на гору Парніта, античне місто Елевсін, в якому є Елевсинський археологічний музей, а також старовинний візантійський монастир Дафні.

   

МІСЦЯ ДЛЯ РОЗВАГИ І шопінгу в КУРОРТІ Суніон

На сьогоднішній день, курорт Сунион це не тільки історична цінність для археологів усього світу, але і популярне туристичне місце. У місцевих медичних та реабілітаційних центрах поєднуються старовинні процедури, в яких використовують місцеві цілющі трави, квіти і новітнє висококласне обладнання. Відвідувачі можуть отримати лікування з використанням морської солі і спеціальних кристалів, насолодитися ароматерапією і водними процедурами. Також любителі оздоровчо-спортивних процедур можуть відвідати комплекси аеробіки, турецькі сауни і лазні, гідротонізірующій басейн або «аква-еліксир» джакузі.

Пляжі на курорті впорядковані. Деякі навіть удостоєні нагороди: у них є блакитний прапор, який присуджує EC за чистоту місцевих вод і відповідність міжнародним вищим стандартам.

На курорті розвинена індустрія розваг. Гості можуть зайнятися різноманітними видами водного спорту, покуштувати в місцевих ресторанчиках неповторні страви грецької кухні, а так само місцеві вина. Саме популярне вино в Греції - це біле вино під назвою «Рєпіна».

Також тут представлені широкій публіці нічні клуби, дискотеки і навіть елітні магазини. На курорті Сунион і в найближчих селах розташовано безліч сувенірних магазинів і крамничок переважно з місцевою продукцією.

   

ГОТЕЛІ

Суніон налічує безліч готелей, серед яких:

  • Hidesign Athens Villa In Sounio
  • Sunset at Cape Sounio
  • Sandra's Sea View at Sounio
  • Helen's Sounio Apartments

   

30.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали