Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Храм Посейдона мис Суньон

Греція, Аттика Суніон

ціна квитка або екскурсії:

160 грн.

Знаменитий храм бога Моря Посейдона - це одна з перших точок на карті (після Акрополя), які має відвідати в Греції турист. Всього в 70 кілометрах від центру Афін на південь вздовж моря, взявши на прокат авто, ви опинитесь на мисі Суньон. Мис Суньон сам по собі дуже живописне місце - не дарма древні греки тут і збудували такий величний храм - руїни якого ви можете споглядати і сьогодні. Тут неймовірно гарні пляжі ховаються по затишним бухтам. Храм Посейдона знаходиться на самому вершечку скелі і з нього прекрасно видно всі Грецьки красоти. Але їдучи на екскурсію на мис Суньон обовязково беріть купальника та рушничка - вони не завадять.

Храм Посейдона було побудовано у 440 році до н.э. на місці попереднього храму, зруйнованого персами 480 году до н.е, як кажуть: "святе місце пустим не буває". Храм Посейдону був дуже величним та гарним мав аж 42 дорійські колони, 16 колон збереглись по сегоднішній день. Коли кораблі проходили повз нього то він справляв на моряків благоговіння. Храм Посейдона був повністю зроблений з мармуру, всередині, в головному залі знаходилась величезна статуя морського бога Посейдона.

Бог всіх морів в грецькій міфології це Посейдон, тому й храм йому побудований на самому березі моря. Древні греки були переконані, що різні боги управляють різними природними явищами. Тому з метою зобезпечення собі щасливого життя потрібно молитись, дарувати богам подарунки що вони стали добрішими та щедрішими на жіттєві радощі. Вважалось, що хоч боги и безсмертні сутности, але здатні відчувати ті ж емоції, що й люди. Отже зведення вівтарів та храмів, скульптур і інших почестей богам було дуже в моді.

Гляньте на карту, і ви побачите, що Греція - це морська країна. Майже 1400 островів, і тількі 78 з них мають більш ніж 100 жителів. Тому все існування матеріальне та духовне греки повязують з морем. Тому найповажнішим и був Посейдон - йому й віддавалось найбільше почестей. Храм Посейдона не один в Греції але найвеличніший був саме на мисі Суньон. Перед кожною морською подорожью моряки та капітани намагались задобрити бога штормів та врятувати їхні життя. Купці молились за збереження товарів. Дружини та кохані за повернення рідних додому. 

Поруч з храмом Посейдона тут знаходиться і Храм Афіні, який славиться своїми графіті і написами від знаменитих людей, що свого часу тут подорожували. До сих пір тут ведуться археологічні розкопки.

Храм Посейдона відкрито з квітня по жовтень з 8.30 до 20.00.
Ціна: 5 €, діти до 18 років та студенти ЄС - безкоштовно.
Доїхати можна: автобусом з Афін (76 км) з автовокзалу на площі Aigiptou (метро Omonia). Автобус ходить 1 раз на годину, зупиняється прямо біля входу в храм.

Поруч з мисом Суньон знаходяться такі готелі:
Cape Sounio Grecotel Exclusive Resort

Відвідати Храм Посейдона можна поїхавши в наші Тури в Грецію
Тури в Афіни. Відпочинок в Греції. Пропонуємо вашій увазі наш Екскурсійний Тур в Грецію та Пакетні тури в Грецію з Києва. 
Автобусні тури в Грецію з Київа.

23.11.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали