Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Афіни - унікальне місто, в якому нероздільно сплелися воєдино сучасність і античність. Місто, де творили знамениті Платон і Сократ, де зародилися знамениті Олімпійські ігри, де знаходиться старовинний Акрополь. Щороку величезна кількість туристів щорічно приїжджає, щоб відчути подих історії та подивитися на сучасне життя грецького мегаполісу.

Відкрийте для себе знамениті Афіни

В першу чергу Афіни - це справжнє місто-пам'ятник. Історією тут дихає буквально кожен камінчик, а різних історичних і архітектурних пам'яток така кількість, що за одну поїздку оглянути їх всі під силу тільки самим стійким туристам.

Але крім прогулянок в Афінах знайдеться ще багато чого цікавого - все-таки це найбільший грецький мегаполіс з надзвичайно насиченим культурним життям і просто величезною кількістю розваг.

Пам'ятки Афін - є на що подивитися

Прогулянки по столиці Греції не залишать байдужим жодного гостя стародавнього міста. Головна, і найзнаменитіша пам'ятка Афін - це, звичайно ж, Афінський Акрополь, справжня цитадель Стародавньої Греції, що височіє на 150-метровому пагорбі.

Після його відвідин можна спуститися в старий район Афін - Плака. Це справжній лабіринт з вузькими вуличками і просто величезною кількістю таверн, де дбайливі господарі порадують гостей смачними стравами національної грецької кухні.

Цікавий буде і найбільший в країні храм Зевса Олімпійського, розташований на центральній площі Синтагма.

По Афінах можна гуляти цілими днями, постійно відкриваючи для себе щось нове: площі Монастираки і Омонія, центральна вулиця Панестіміуу, на якій розташовані знамениті будівлі Національної бібліотеки, Університету та Академії, район Тісіо зі знаменитою Афінською Консерваторією, древній район Псирі і безліч інших цікавих пам'яток.

Піднявшись на 277-метровий пагорб Лікабет, гості міста зможуть насолодитися воістину зачаровуючою панорамою міста, що відкривається звідси, а спустившись в портовий район Піреї, прогуляються красивою гаванню з десятками пришвартованих білосніжних яхт.

В Афінах тільки одних галерей і музеїв майже три сотні. Найзнаменитішими серед них є Музей Кикладского мистецтва, візантійський музей і найбільший в країні Національний археологічний музей.

 

Афінський планетарій, музей природи Гуландріса, зоопарк з величезною кількістю видів птахів і тварин, аквапарк Copa Copana, парк розваг Allou Fun, знаменитий безліччю запаморочливих атракціонів - список можна продовжувати дуже довго.

Історія Афін

Афіни є справжньою колискою всієї грецької культури. У 5 столітті до нашої ери місто стало культурним і адміністративним центром всієї Греції, тут творили багато великих розумів античності.

Приблизно в третьому столітті нашої ери основною релігією Афін, як і всієї Греції, стало християнство. Афіни неодноразово піддавалися нападам французьких, італійських і візантійських завойовників, і не раз бували в облозі. На якийсь період Афіни змогли захопити османи, а після них на місто посягала Венеціанська держава.

У дев'ятнадцятому столітті Афіни отримали той статус, яким володіють і зараз - столиці Греції. Культурна столиця країни, місто, в якому життя просто вирує і вдень і вночі - такі вони, Афіни. Щоб оцінити всю красу цього міста, тут необхідно провести не один день.

30.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали