Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Афінський пагорб Лікабетт

Греція, Аттика Афіни

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Цікавим об'єктом в Афінах окрім знаменитого Акрополя та найвищою точкою міста є Гора Лікабет або ще Лікавітос (іншим словом "вовча гора" - лікос "вовк" грецькою мовою) висотою 277 метрів над рівнем моря. Гора знаходиться прямо в центрі міста Афіни, та з неї відкривається просто захоплюючий панорамний вид на прекрасне місто Афіни. Піднятись на пагорб можна тільки з його східної частини - це дуже живописне місце прикрашене соснами та кипарисами, тому навіть у літню спеку - це буде приємна прогулянка. Тут є місця для відпочинку та затишні лавочки. Краще починати сходження від станції метро Abelokipi. Ще є інший шлях від метро Evangelismos, Syntagma, Panepistimo по сходах.  Але будьте уважні оскільки тут круті схили, доволі спекотно та багато кактусів. Є третій спосіб піднятись на пагорб не менш приємний ніж 1 варіант але дорожчий, і не дуже цікавий - це фунікулер, не цікаво бо він рухається здебільшого в тунелі. Станція знаходиться на перехресті станцій Аристиппу та Плутарху. Фунікулер ходить 1 раз за пів години та буде вам коштувати 14 евро в дві сторони, нажаль в 1 сторону квитки не продають. Останній мажорний спосіб - на таксі за 20 евро, але це вже точно не наш варіант)))

До 16 століття пагорб був повністю покритий лісом, і тут гуляли зграї вовків - тому так і назвали пагорб "вовчим пагорбом". Прийшли турки, вирубали весь ліс. На початку 20 століття греки знову засадили пагорб Лікабет соснами та кипарисами - залишилась камяною тільки вершина нагорбу. Незвично виглядає камянистий шматок верхів'я Лікабет - але у греців на це є досить суттєве пояснення. Богиня Афіна - була гордовита пані і вирішила підняти свое святилище на Акрополі, ну щоб солідніше було. Вона легко відірвала вершину гори Пантелікон та понесла її до Акрополя, але по дорозі передумала і викинула скелю на пагорбі Лікабет. Так досі і стирчать шматки скелі на земляному пагорбі.

Дуже рекомендую піднятись на пагорб ввечері і зустріти захід сонця з пляшечкою смачного вина та чимось смачненьким. Це буде неперевершене романтичне враження та смак від перебування в Афінах. Афіни специфічне місто, яке потрібно вміти розсмакувати - чого я вам і бажаю! Обовязково підіймайтесь пішки)

Відвідати Акрололь можна поїхавши в наші Тури в Грецію
Тури в Афіни. Відпочинок в Греції. Пропонуємо вашій увазі наш Екскурсійний Тур в Грецію та Пакетні тури в Грецію з Києва. 
Автобусні тури в Грецію з Київа.

26.11.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали