Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Області в складі:

Міста:

 

Тури по Аттиці – відпочинок, який запам'ятовується!

Для кожного з нас відпустка – це час, який хочеться провести з максимальним задоволенням. І тому так складно вибрати між відпочинком на пляжі в променях ласкавого сонця та активним дозвіллям з цікавими екскурсіями. Такий формат незмінно відкриває багато нового і незвіданого і до нього все більше схиляються затяті мандрівники, поступово відмовляючись від виключно ледачих пляжних турів. Але ставати вибором і не обов'язково, адже можна відправитися в захоплюючу подорож, в якій можна поєднати приємне з корисним. Якщо ви зібралися їхати у відпустку великою компанією, або ж хочете організувати подорож для сім'ї і у кожного туриста свої побажання – будьте впевненими в тому, що вас підкорить одна з найбільш чудових частин Греції, і ім'я їй – Аттика. Дивовижний коктейль вражень, який запам'ятається на довгі роки абсолютно кожному, хто відправляється в поїздку.н прийде в захват!

Чим же так приваблюють туристів екскурсії по Аттиці?

Ні для кого не секрет, що Греція – це епіцентр археологічних цінностей античності. І хто, вивчаючи в шкільні роки історію, не хотів побувати в колисці європейської цивілізації – Афінському Акрополі? Одна справа читати про це і бачити картинки, а зовсім інша – опинитися серед такої кількості пам'яток минулих епох. Це одна з перших причин, чому ж так цікаві тури по Аттиці. Адже дана історична область включає в себе такі імениті міста як Афіни і Піреї, а також Західну і Східну Аттики. Якщо ви дійсно хочете провести незабутній відпочинок, який подарує вам весь спектр задоволень, то вам дійсно потрібно їхати сюди. Більш того, саме Аттика є одним з найпопулярніших регіонів-курортів країни:

  • розкішні готелі;
  • висококласний сервіс;
  • запаморочливі пейзажі;
  • ласкаве море;
  • чисті пляжі.

Але, повірте, ніякий пляжний відпочинок навіть не йде в порівняння з тим, що вас чекає під час екскурсії по Аттиці, тому що культурна та історична спадщина цієї місцевості вражає своїм багатством. Хіба можна відмовити собі в задоволенні споглядати:

  • легендарний храм Зевса, який став візитною карткою всієї Греції;
  • Олімпійський стадіон, який пам'ятає перші ігри;
  • монастир Дафні, відвідуваний туристами з усього світу;
  • храм Деметри, що побачив особливі таємничі обряди;
  • собор і стародавні портові ворота Пірей і багато іншого.

 

Туры в Грецию. Акрополь

Перерахування всіх пам'яток займе дуже багато часу. Та й навіщо це, якщо завжди є можливість відправитися в екскурсійний тур по Аттиці в супровід кращих гідів та екскурсоводів? Вони і розкажуть вам в деталях про історію кожної з грецьких перлин, повідають про таємні обряди і розкриють багато цікавих фактів. Вже готові вирушити в дорогу? Тоді звертайтеся до менеджерів туроператора Anga Travel. Ми просто обожнюємо Грецію і знаємо про неї дуже багато (тільки тому, що знати про цю країну все – нереально). А це значить, що ми готові запропонувати вам як стандартний тур, так і ексклюзивну програму подорожі, повністю адаптовану під ваші побажання і потреби. Ця країна рясніє сюрпризами і так, ви дійсно можете поєднувати тут найрізноманітніші формати відпочинку. Тому, постарайтеся відпроситися у начальника на максимально довгий період. Якщо ж відпустки вам не дають – сміливо вирушайте на уїк-енд в Грецію. Якщо не будете чекінитись в аеропорту – ніхто і не помітить вашої відсутності;)

З минулого в сьогодення – тури по Аттиці!

Але не варто думати, що вас чекає тільки знайомство з античністю. Адже Аттика – це місце, де гармонійно поєднались пам'ятки минулого і сучасність. Вечірні прогулянки по Афінам, затишні посиденьки в кафе і ресторанах, знайомство з музеями – все це не менш чудово, ніж занурення в епоху богів Стародавньої Греції. Якщо ви – прихильник інтелектуального дозвілля, то Аттика – це той самий регіон, який однозначно, раз і назавжди закохає вас в себе. Є така особливість у Греції, звичайно, підкорювати з перших миттєвостей. Багато туристів, відвідавши цю темпераментну країну хоча б один раз, пізніше віддають перевагу саме їй: їздять по різних регіонах, по островам. І кожен раз можна відкривати для себе щось нове.

Хочеться відчути неймовірний приплив емоцій? Тоді вам обов'язково варто побачити панораму вечірніх Афін, відвідавши пагорб Ліковітос. Від побаченого перехоплює подих! А як прекрасні пляжі, які ви можете відвідати, відправившись в тур по Аттиці! Це тенісні гаї і золотий пісок, неймовірна засмага і чудова атмосфера. Відпочинок тут сподобається всім – від сімейних пар з дітьми до молоді, яка прагне веселощів. Не варто обходити увагою і шопінг. Всілякі сувеніри, антикваріат так і ваблять туристів. А гучні ринки готові запропонувати масу всього цікавого. Аттика – це та Греція, від якої коже

11.12.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали