Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія Етно-село та Радомишль

Фішки туру:
 • Найкрасивіший замок Радомишль
Ціна туру:
від 350 грн
Замовити
Дата екскурсії 02.09.2018
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Полісся
Область Житомирська
Маршрут Київ - Радомишль - Бузова - Київ
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі м. Київ
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Програма ТУРУ

З 9:00 до 9:20 Група збирається у м.Київ, деталі за 2 дні до виїзду в рубриці ІНФОЛИСТИ.

9:20 Виїжджаємо з Києва до Радомишля.

З 11:00 до 12:00 Під час туру до Радомишлю нас чекає захоплююча екскурсія по замку - унікальному історико-культурному комплексу. Також відвідуємо музей «Душа України», де знайомимося з унікальними експонатами українських домашніх ікон.

З 12:00 до 14:00 Гуляємо по барвистому ландшафтному парку, смачно обідаємо в місцевому кафе (самостійно).

З 14:00 до 15:00 Переїжджаємо до наступної точки туру - села Бузова.

З 15:00 до 16:00 Відвідуємо «Українське село». Захоплююча екскурсія дозволить вам побачити різні об'єкти цього красивого етнографічного комплексу.
 

Під час екскурсії по «Українському селу» ви зможете відвідати безліч унікальних місць. Ви побуваєте в величному храмі святого великомученика Димитрія Солунського, де зможете знайти душевний спокій.

Ви зможете:

 • побачити справжній дерев'яний рубель;
 • посидіти на сільській лаві;
 • побачити, наскільки різноманітні побутові речі та можливості їх використання;
 • зайдете в винокурні, кузні і гончарні, де, при певному везінні, зможе навіть побачити за роботу майстрів цих почесних ремесел. 
   

Хочете відчути себе справжнім господарем старого українського сільського будинку? Ви зможете зробити це, побувавши в шести старовинних хатах з автентичним інтер'єром різних регіонів нашої країни. Слобожанщина, Середня Наддніпрянщина, Полісся, Поділля, Таврія і Гуцульщина - побут кожного з цих регіонів дуже самобутній, в чому ви зможете переконатися особисто.

   
З 16:00 до 18:00 кілька годин вільного часу, під час яких ви можете ближче оглянути об'єкти «Українського села», що вам сподобалися.
   

У всі віки ікона була найважливішим символом у житті українців. На сьогоднішній день колекція музею вражає - тут зібрано понад п'ять тисяч ікон. 

Ви зможете подивитися:

 • на унікальні витвори мистецтва з Полтавщини, Волині, Буковини, Таврії, Запоріжжя, Полісся, Поділля, Слобідської України і Київської області.
У 2009 році в парку, що розташований неподалік від «Замку Радомишль», відкрили пам'ятник Єлисею Плетенецькому, архімандриту Києво-Печерської лаври та засновнику Радомишльської папірні (так тоді називали паперові фабрики). Унікальність цього пам'ятника полягає в тому, що він єдиний світі розташований посеред річки.
19:00 - орієнтовний час прибуття до м. Києва. Дякуємо, що були з нами!
                                       
Екскурсія Етно-село та Радомишль
Забронювати
350 грн
Включено у вартість
Сплачується окремо
 • Транспортний супровід
 • Адміністрування туру
 • Екскурсії на об'єктах
 • Вхідні квитки в Радомишль в музей домашньої української ікони та старожитностей «Душа України» - 100грн/дор., 70/грн - школярі, студенти.
 • Вхідні квитки в етно-село 55грн/дор
 • Увага! Вартість вхідних квитків може варіюватись в залежності від дати/кількості осіб в групі, актуальна інформація по вартості буде в інфолисті.
 • Харчування
 • Особисті витрати
Оформити замовлення
Тисніть на кнопку «надіслати» і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час для уточнення деталей та завершення бронювання.
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали