Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Готельно - ресторанний комплес "Камелот"

від 1500 грн.
За місце в день
Забронювати
Сніданки

басейн, сауна, боулінг, СПА зона, тренажерний зал

дитячий майданчик

WiFi в лобби (бесплатно), WiFi в номере (бесплатно)

кафе/ресторан, паркінг, охорона, конференц/банкетный зал
Англійська, Українська, Россійська


ВІДПОЧИНОК В готельному комплексі «КАМЕЛОТ» НА ЗАКАРПАТТІ

В 9 кілометрах від міста Ужгорода лежить казкова країна - комплекс відпочинку «КАМЕЛОТ». Дорога в «КАМЕЛОТ» в будь-який час року дивує видами,. Від Ужгорода вона йде уздовж долини річки Уж, однієї з найкрасивіших річок Закарпаття, в оточенні мальовничих Карпат і паркового лісу.

Потрапляючи всередину, Ви немов переноситесь в епоху короля Артура - архітектура фортеці, історичні сцени на панно, лицарські обладунки, меч в камені, і весь концептуальний інтер'єр комплексу «Камелот» віднесуть вас в чарівний світ середньовіччя.

Номерний фонд готельного комплексу складає 67 номерів і 8 дерев'яних котеджів, загальною місткістю до 220 чоловік. Готель «Камелот» на Закарпатті надаює можливість як для бюджетного відпочинку, так і для відпочинку класу люкс, оскільки він складається з трьох корпусів:

  •     корпус «Короля Артура» (2016 р . ),
  •     корпус «Камелот» (2002 р .) ,
  •     корпус «Ланселот» (2002 р .) 
     

ГОТЕЛЬ «КАМЕЛОТ» У ПЕРЕДМІСТІ УЖГОРОДА: ОСОБЛИВОСТІ

«Камелот» по праву вважається одним з кращих спорт готелів Ужгорода. Комплекс «КАМЕЛОТ» - це високий рівень сервісу і особлива увага кожному гостю. «... І кожен гість мій - брат мій, і кожен править в Камелот і удостоюється почестей на кшталт королівським» - ці слова короля Артура є основним девізом гостинності нашого комплексу.

Професійних тренажорний зал комплексу «КАМЕЛОТ» зробить Ваш відпочинок з басейном в Закарпатті не тільки приємним, але і корисним для здоров'я. Широкий спектр оздоровчих і релакс-процедур перенесуть Вас в світ гармонії і блаженства. Облаштований SPA-центр нашого комплексу. 

Відвідування Колиби порадує Вас широкому вибором воістину королівських страв європейської кухні, а приємна музика і ввічливе обслуговування доповнять ансамбль вражень від Вашого візиту в «КАМЕЛОТ». Познайомитися з традиційною закарпатською кухнею Ви зможете в Ресторан комплексу.

05.11.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали