Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ТУРИ В закарпаття та ужгород З АНГА ТРЕВЕЛ

А чи є у вас найулюбленіше місце, в яке б ви хотіли повертатися знову і знову? Той райський куточок, який не забувається? Для багатьох таким місцем стало місто Ужгород! Місто, яке вражає туристів не тільки своїми пам'ятками, про які ми, зрозуміло, розповімо. Мабуть, візиткою міста, якщо можна так говорити, є самі місцеві жителі. Їх незвичайний діалект, позитивне ставлення до життя, традиції, культура, ставлення до гостей міста... Загалом, до чого тут слова? Ужгород просто потрібно побачити і полюбити!

Ужгород – місто мрії!

Серед прекрасних гір Карпат, в мальовничій долині, по обидві сторони річки Уж, знаходиться древнє і чарівне місто Ужгород, яке вражає своїми традиціями, культурою і багатонаціональною! Сюди можна завітати самостійно, або в рамках турів по Закарпаттю.

Будь-хто зможе для себе знайти те, чим його захопить це місце – прадавня історія, пам'ятки або пейзажі.

Сюди приїжджають туристи зі всього світу! Це місто – мрія, тут обов'язково варто побувати, адже не просто так його називають нашим власним " Парижем".

пам'ятки Ужгорода!

Кількість архітектурних пам'ятників і унікальних куточків цього місця просто вражає!

Для того, щоб насолодитися усіма пам'ятками Ужгорода, вам знадобиться не один день. Серцем міста є Ужгородський замок, який ми рекомендуємо подивитися.

Особливе захоплення викликає Закарпатський музей народної архітектури. Це ціле село, з незвичайними будівлями і особливостями побуту різних етнографічних груп. А очолює усю цю красу дерев’яна лемківська церква, побудована в 1777 році.

Навесні Ужгород перетворюється на біло-рожеву хмару, завдяки квітучій сакурі, а в літній період серця туристів підкорює найдовша в Європі липова алея. Неможливо пройти повз Костел Св. Юрія, Хрестовоздвиженський кафедральний собор, Ботанічний сад, Будинок жупаната, ну і, звичайно ж, дегустаційний зал Шардоне.

багатовікова історія Ужгорода?

Це одне з найдревніших міст України, яке побачило дуже багато за своє життя і йому безумовно є що вам показати! Історія відомого усім нам міста Ужгород бере свій початок в далекому 872 році. "Геста Гунгарорум" – саме в цьому документі уперше згадується про місто Унгвар. Ця територія була слов'янським князівством, головою якого був відомий князь Лаборець. У 896 році угорські племена спалили містечко. Після їх приходу стало будуватися нове, яке в 1242 році було знищено. 

 

Не один раз Ужгород потрапляв під нальоти і руйнування, а потім знову відроджувалася в ще кращому вигляді, як птах фенікс. Також, місто стало точкою протистояння католицизму, православ'я і протестантизму. Усі віхи історії залишили чималий слід на сучасному місті, яке входило до складу Угорського королівства, Австрії, Чехословаччини, а з 1945 року є важливою частиною нашої країни та столицею Закарпатської області України. Для захоплюючої подорожі по цих безмежних історичних періодах вам обов'язково варто приїхати сюди під час туру по Україні!

Тури на Закарпаття, Тури в Карпати, Тури по Україні.

04.11.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали