Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Агіон Орос

Греція

Області в складі:

 

Натхненні тури по Ангіо Орос

Думаєте, що найміфічніші місця Греції – це Олімп або Метеора? А може, Акрополь? Або лабіринт Мінотавра? Ви будете думати так до тих пір, поки не пізнаєте тур в Ангіо Орос. Ця Свята гора Афон розташована на третьому «пальці» Халкідікі і є чернечою державою. Це місце паломництва вірян з усього світу – справжня фортеця, на яку, на жаль, судилося потрапити далеко не всім!

Благодатні тури на Ангіо Орос

Безумовно, перш ніж розповідати про переваги туру і що вас чекає під час такої поїздки, необхідно відразу відзначити деякі факти:

  • Ступити на Святу гору Афон можуть тільки чоловіки. Жінкам дозволено милуватися принадами цього чудового місця виключно з катера, на «безпечній» відстані. Жінкам, що порушують Указ про заборону, загрожує тюремне ув'язнення на термін 2-х років.
  • Потрапити з півострова на цю територію неможливо. Сухопутний кордон закритий і ретельно охороняється. Дістатися цього місця можна тільки з пристані.
  • Для того, щоб ви могли здійснити екскурсійний тур на Афон, необхідно отримати в'їзну візу (діаманітіріон).
  • На горі, де височіють 20 чоловічих монастирів, заборонено курити, їсти м'ясо, носити відкритий одяг і купатися в морі. Перебуваючи тут, туристи зобов'язані дотримуватися всіх правил, що і ченці.

 

Але повірте, жодне з умов не повинно перешкодити вашим бажанням потрапити на Священну гору Афон. Неможливо не згадати і про міфи, які огортають це місце:

  • Одна з легенд говорить, що гора з'явилася за велінням самого Посейдона з самого морського дна, і придавила велетня на ім'я Афон.
  • Інший міф є поясненням чому жінкам заборонено перебувати тут. Колись сама Діва Марія, пропливаючи повз це дивовижно красиве місце, так захопилася їм, що попросила у Бога цю гору собі. Ділитися цією неземною красою вона не хотіла ні з ким. З тих пір нога жодної жінки не торкнулася священної землі.
  • Ще одна легенда розповідає про те, як цариця Сербії намагалася задобрити тутешніх мешканці дарами, але сам ангел заступив дорогу, не пустивши її на Святу гору Афон.

 

Як бачите, Указ президента Греції про тюремне ув'язнення для жінок, які порушили закон, ніби підтверджує серйозність даних переказів.

Чому ж варто відправитися в тур по Ангіо Орос?

Безсумнівно, хтось може задуматися: «А чи варто сюди рватися, якщо на горі діють такі серйозні правила? І що такого надприродного я там побачу? ». Але послухайте раду: женіть сумніви геть і обов'язково вирушайте на екскурсію по горі Афон. Тут вирує нереальна атмосфера умиротворення, спокою, гармонії і благодаті.

Серед 20 монастирів, які розташовані на горі, кожен з яких дивовижний по-своєму, найбільш величним і красивим вважається Сімонопетра. Культова 7-поверхова споруда заворожує одним тільки зовнішнім виглядом, велично підноситься на прямовисній скелі. Чи варто говорити про те, що відкриється перед вами під час екскурсій по монастирях? Не думаємо...

Є в чернечій республіці і своя столиця – Каріс. Опинившись тут, обов'язково варто піти в музей історії християнства, де ви зможете побачити найдавніші ікони, книги і навіть старовинні манускрипти. Перш, ніж вирушати в екскурсійний тур по Ангіо Орос, ви повинні дізнатися ще один факт. Відомо, що Священна гора Афон є однією з найголовніших православних святинь. Перед тим, як почалося зведення самої Київської Лаври, Антон Печерський особисто просив благословення на афонській горі.

З такого боку Грецію ви ще ніколи не бачили, і пошкодуєте, якщо ніколи цього не зробите! Це місце гідне, щоб ним захопитися, подолати будь-які перешкоди і дотриматися навіть найсуворіших правил.

Наприклад, в нашій компанії правило лише одне – задоволений усміхнений турист! І посмішку важко буде зняти з обличчя, бо мало що так може розслабити і захопити на увесь рік, як не Греція. Годі мріяти про відпочинок, варто вирушати негайно. В Anga Travel ви переродитеся із офісного мрійника у задоволеного туриста. Правда, дивовижно, як із інтернет-сторінки можна потрапити на святині зовсім іншої країни?

02.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали