Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Державний музей авіації

Україна, Полісся, Київська, Київ

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Висота. Як багато різноманітних емоцій викликає це слово. В один час є непереборне бажання випробувати, що ж це таке, і в той же момент– так страшно це зробити. А якими потужними на землі, і легкими в небі здаються нам літаки. Вони ніби пір'ячко парять у височині. Якщо вам цікаво дізнатися все про літаки і вертольоти, то державний Музей авіації чекає вас.

Це один з наймолодших, але, в той же час, один з найбільших технічних музеїв нашої країни. Його відкриття було приурочено до 100-річного ювілею світової авіації, і відбулося в 2003 році. Площа виставки займає 20га, і стала місцем проживання близько 70 екземплярів повітряних суден.

Головними джерелами поповнення музеїв є аеропорти. Саме там, залишаються списані літаки, які були, є і будуть залишатися свідками розвитку нашої авіації.
Крім сталевих птахів і вертольотів, тут представлені озброєння, авіаційні двигуни, безпілотні апарати, ракетоносці. Все це неодмінно зацікавить вас, і не залишить байдужих.

У цьому неймовірному музеї представлені майже всі розробки радянських авіаційних конструкторських бюро, а також двійники старовинних літаків, що належать початку XX століття. Є багато унікальних літаків і вертольотів. Наприклад, Ту-104, який був до 1958 року, відрізняється салоном, в якому були спроектовані 4 відсіки для вищих чинів.

У них передбачалися умивальники і оббивка з оксамиту і червоного дерева. Багато експонатів можна не тільки оглянути зовні, але і потрапити в середину. Для тих, хто ніколи не літав – це відмінна можливість без страху досліджувати літак зсередини. А за штурвалом Іл-62, або вертольота Мі-8, може посидіти кожен охочий.

Тут знаходяться особливі екземпляри, які залучають посилену загальну увагу. Є тут модель найпершого літака, випущеного на території нашої країни – в Одесі. Що дивно, він складається з дерева, і називається «Анатра-Анассаль». Випускали такі судна з 1912 року, на авіазаводі Артура Анатра.

 

Але особливою пошаною не тільки у громадян нашої країни, а й у іноземців, користується незвичайна сталевий птах. Саме на цьому літаку літав Леонід Биков з легендарного фільму «В бій ідуть одні старики». Один її вигляд викликає бурю емоцій і змішаних почуттів.Кожен борт, представлений в державному авіаційному музеї – це частинка минулого нашої країни. Вони побачили багато на своєму віку, а тепер поспішають поділитися цим з вами. Особливі, непередавані відчуття прогулянці надає близькість діючого аеропорту, злітно-посадкові смуги якого знаходяться всього в 100 метрах від експозиції.

Так що відвідування галереї під відкритим небом не тільки принесе вам нові і цікаві знання, а й подарує незабутні враження.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали