Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Експериментаніум

Україна, Полісся, Київська, Київ

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Чи вірите ви, що існує музей, в якому всі експонати не заховані за холодними сітками вітрин? В якому кожен експонат можна помацати, і особисто спробувати дію всіх тих фізичних законів, про які так нудно і нецікаво розповідають в школі? А він є, і це - «Експеріментаніум». Екскурсії по Києву з Анга Тревел допоможуть вам потрапити в цей дивовижний музей.

У цьому дивовижному музеї ви побачите більше 250 експонатів, які не просто можна - потрібно чіпати! Дивовижні головоломки і ілюзії, заплутані темні лабіринти, наповнені дзеркалами і лазерами. А ще - безліч цікавих відкриттів з області фізичних наук, адже тут їх представлено багато - акустика, електромагнетизм, оптика, механіка. Це настільки цікаво, що час пролетить непомітно!

Видути величезну мильну бульбашку, або запустити під стелю кімнати справжню хмару? Легко! Познайомитися з таємницями, які приховує в собі вода, і викликати справжнє цунамі - запросто! ANGA Travel вже побувала в «Експеріментаніумі», нам сподобалося, тому запрошуємо його знову відвідати разом з нами.

Експонати

Перший зал музею присвячений електромагнетизму, механіці й оптиці. Тут дуже багато цікавого, тому маленькі відвідувачі музею тут найчастіше «зависають» надовго. Хочете відчути себе фокусником, і сфотографуватися за спеціальної тумбою, коли здається, що тіла немає, і залишилася тільки голова? А подивитися на чарівну феромагнітну рідину, яка в змозі приймати найхимерніші форми? А якщо нею можна самому керувати? Тоді вам точно варто відвідати цей музей, де таких цікавинок - сотні!

На другому поверсі музею не менш цікаво. Як тільки підніметеся, повертайте ліворуч, і незабаром побачите справжній торнадо в мініатюрі.

Не забули в музеї і про анатомію - є експонати, де можна детально розглянути будову легенів, серця та інших органів. Макети навіть розбираються на деталі, так що маленькі «чомучки» зможуть точно розібратися, як що працює.

 

Зал акустики порадує різними музичними інструментами, знайдуться і такі експонати як куля зі справжніми блискавками або дзеркальний лабіринт. Праворуч на другому поверсі ви побачите зал, присвячений воді. Вас чекають різні експонати, включаючи навіть справжній вир, захований в скляному циліндрі.

Перераховувати всі цікавинки можна довго, але потрапивши сюди будьте впевнені в одному - застрягнете ви надовго, і не помітите, як пролетить час! Та якщо чесно, і не захочете помічати.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали