Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фестиваль гігантських китайських ліхтарів

Україна, Полісся, Київська, Київ

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.
Фестиваль гігантських китайських ліхтарів  

Екскурсії по Києву цікаві в будь-який час року, адже в цьому місті просто величезна кількість дивовижних місць. І в 2020 році їх стало ще більше, адже для гостей вже відкрито «Фестиваль гігантських китайських ліхтарів», розташований в парку «Співоче поле».

китайські ліхтарі

«Фестиваль гігантських китайських ліхтарів» досить часто плутають з іншою подією - запусканням «небесних ліхтариків». Але насправді це в корені невірно. Фестиваль прийшов до нас зі Сходу, де є цілою культурою. Сьогодні ж потрапити на тур до Києва, і не побувати тут - просто нонсенс.

Тих, хто любить пішохідні екскурсії по Києву, чекає три десятки підсвічених зсередини величезних інсталяцій, що створюють просто приголомшливу, казкову атмосферу на Співочому полі - одному з найкращих ландшафтних парків міста.

Любіть розважальні тури по Києву? Тоді побувати на цій події необхідно просто обов'язково, особливо зараз, коли в самому розпалі святкування різдвяних і новорічних урочистостей.

Фестиваль китайських ліхтарів

Для вас кожен день відкриті святковий ярмарок та анімаційні зони, а у вихідні дні всіх чекає захоплююча шоу-програма.

Навіть якщо ви в минулі роки бували на аналогічній події, що проводилась в Харкові, Одесі та Києві - сюди знову варто прийти, адже програма та інсталяції повністю оновлені!

екскурсії по Києву  

«Фестиваль гігантських китайських ліхтарів» працює для вас кожен день з 16:00 до 22:00, в період з 13 грудня по 2 лютого 2020 року.

ANGA Travel - це тільки цікаві екскурсії по Києву, які дозволять гостям дізнатися більше про столицю України, а киянам - познайомитися з новими гранями улюбленого міста!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали