Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Музей мікромініатюр

Україна, Полісся, Київська, Київ

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

У всьому світі існує всього два музеї мікромініатюр. Один музей знаходиться в Андоррі, а другий - в Україні, а саме - на території Києво-Печерської лаври. Екскурсії по Києву з Анга Тревел - ваша можливість побувати в унікальному музеї, експонати якого доводять, що для людини немає нічого неможливого.

Всі роботи створені однією людиною, ім'я якої - Микола Сядристий. Ось уже понад сорок років він створює дивовижні витвори мистецтва, побачити які неозброєним оком надзвичайно важко, адже всі вони настільки маленькі, що без мікроскопа не обійтися.

У Києві представлені не всі створені Миколою мікромініатюри - частина з них знаходиться в різних місцях світу - в Андоррі, Москві, Сентендре. Але найцікавіші роботи ви можете побачити саме в столиці України.

Чули казку про Лівшу, який підкував блоху? А Микола Сядристий зробив це по-справжньому, і на цю блоху з підковами ви зможете особисто подивитися. Взагалі всі роботи Миколи змушують переосмислити людські можливості, адже важко навіть уявити, що людині під силу працювати з настільки малими формами і об'єктами.

У музеї мікромініатюр досить багато експонатів, але окремі користуються підвищеною популярністю у туристів з усього світу:

 • Полонез Огінського. Скляний листочок хризантеми, на поверхні якого майстер вигравірував ноти полонезу Огінського. Розмір цього листочка - 2 на 2 міліметри.
 • Волосина, на поверхні якої на п'яти мовах викарбувано напис «Миру-мир».
 • Золота композиція «Поезія», що розміщена всередині вушка голки. Стріла, що входить до складу даної композиції, в 400 разів тонша людської волосини.


   
 • «Ластівки» - зроблений на половинці макового зернятка унікальний витвір. Пташенята і ластівки зроблені зі справжнього золота.
 • "Паралельний світ". З золота майстер створив комара в натуральну величину, а на його носику сидить дівчинка з парасолькою.
   
 • Внесений в книгу рекордів Гіннеса Кобзар. Книжка має 12 сторінок, в ній можна побачити вірші великого українського поета і ілюстрації до них. Щоб зшити сторінки, майстер використав павутину. Розмір цієї книги - 0,6 міліметра.


   
 • Троянда всередині волосини. У людській волосині майстер просвердлив порожнину, а саму її відполірував до повної прозорості. Всередині порожнини ви зможете побачити справжню троянду, товщина якої складає всього лише 0,05 міліметра.

Музей мікромініатюр - унікальне місце, відвідати яке варто кожному. А Анга Тревел допоможе зробити цю подорож ще цікавішою.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали