Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Музей Великої Вітчизняної Війни

Україна, Полісся, Київська, Київ

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Музей Великої Вітчизняної Війни, або як його ще часто називають «Батьківщина-Мати» - це унікальне місце, яке представляє собою одну з найцікавіших історичних пам'яток Києва.

Екскурсії по Києву з Анга Тревел - це ваша можливість побувати в найцікавіших місцях столиці України, і цей вражаючий уяву своєю грандіозністю комплекс входить в їх число.

Він є найбільшим в Україні музеєм, присвяченим подіям Другої Світової Війни, і експозиція, представлена ? глядачам, є дуже багатою і цікавою.

Музей Великої Вітчизняної Війни відносно молодий - він відкритий в 1981 році. Розташований біля мальовничого Дніпра, на Печерських пагорбах, він має площу понад 10 гектарів, так що, збираючись сюди, будьте готові гарненько прогулятися.

Сам комплекс поділений на різні окремі складові частини. Тут можна подивитися на різні виставки бойової техніки і озброєння, чашу "Вогонь Слави», Алею міст зі скульптурами, присвяченими військовій тематиці, основну площу, сам музей, і звичайно ж, на величезний монумент «Батьківщина-мати».

Також відвідувачі можуть відвідати експозиції, присвячені і іншим гучним військовим конфліктам, що мали місце в Афганістані, та інших країнах. Ви зможете побувати в справжніх вертольотах, винищувачах, транспортних літаках.

Монумент «Батьківщина-мати» це колосальна споруда, яка разом з постаментом має висоту 102 метри. Висота самої статуї складає 62 метри.

Свого часу священики з Києво-Печерської лаври настійно вимагали, щоб меч статуї був більш коротким, і хрест, розташований на дзвіниці лаври був вище його на три метри.

 

Самі кияни ставляться до монументу по-різному, і розповідають про нього безліч легенд і загадок. На висоті 37 метрів на статуї є оглядовий майданчик, потрапити на який можна за допомогою ліфта. Ті, хто зможе домовитися, можуть потрапити і вище - на пік щита статуї, а це 95 метрів.

Сама експозиція музею займає п'ять квадратних кілометрів, і розташована в 16 залах. До її складу входять понад 15 тисяч предметів, пов'язаних з подіями Великої Вітчизняної війни, що проходили в Україні. Акцент виставки зроблений на вкладі наших воїнів в перемогу над фашистською Німеччиною.

Музей ВВВ - це можливість зробити зворушливу, захоплюючу і незабутню подорож в один з найтрагічніших періодів минулого століття - в події Другої Світової Війни.

Побувати тут необхідно всім, хто цінує ту свободу, яку ми сьогодні маємо, і якою зобов'язані полеглим в ті роки воїнам.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали