Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Національний Художній Музей України

Україна, Полісся, Київська, Київ

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Національний художній музей України ось уже більше століття радує жителів столиці унікальними творами мистецтва. Заснований в 1899 році українською інтелігенцією, музей розташований в будівлі, яка була спроектована і побудована спеціально для нього. Примітно, що він став першим в Києві загальнодоступним музеєм.

Екскурсії по Києву з Анга Тревел - це ваша можливість дізнатися більше про нашу столицю, побувати в різних унікальних місцях, і національний художній музей України - одне з них.

Сама ідея, яку творці цього музею успішно втілили в життя, полягала в тому, щоб зібрати в одному місці роботи майстрів, які народилися або творили в нашій країні.

Сьогоднішню колекцію довгі роки ретельно збирали по всьому світу, а її поповнення здійснювалося завдяки меценатам та приватним зібранням. Музей не припиняє пошуки, і його колекція творів мистецтва постійно поповнюється і зараз.

З найбільш значних поповнень колекції музею, що відбулися в останні десятиліття, варто відзначити:

  • полотно народженого в Україні знаменитого художника К. Малевича;
  • виконана в манері українського рококо ікона Великомучениці, що датується 17 століттям;
  • роботи графіка Я. Гніздовського;
  • знайдена вченим з Києва Г.Логвіновим унікальна ікона-рельєф «Святий Григорій з житієм», що датується 12 століттям.

На сьогоднішній день національний художній музей України має величезну колекцію унікальних робіт - понад 40 тисяч експонатів. Серед них можна зустріти і сучасний український живопис, і графіку часів Київської Русі, і полотна класичних художників 19 століття. Головна гордість музею - одна з найбагатших в Україні колекцій іконопису.

Серед експонатів музею ви зможете побачити роботи таких знаменитих живописців, як Боровиковський, Тропінін, Врубель, Рєпін і Шевченко, зможете подивитися на портрети ватажків козацтва, а також ознайомитися з роботами безлічі інших видатних українських майстрів.

 

Крім постійної експозиції в музеї постійно організовують різні тематичні експозиції, а також роблять виїзні виставки.

Розташована ця унікальна споруда прямо в центрі столиці, поруч зі станцією метро «Майдан Незалежності». Тут ви зможете як самостійно ознайомитися з експозицією, так і попросити досвідчених екскурсоводів докладніше розповісти історію експонатів і їх творців.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали