Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Барвиста Гуцульщина

Фішки туру:
  • Засніжені гори та водоспади
  • Катання на лижах і санках
  • Інтерактивні музеї та забави
Ціна туру:
від 1245 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

1 День 

8:00 виїзд зі Львова. Більш точну інформацію про місце збору можна буде дізнатися на сайті ANGA Travel, в рубриці «Інфолисти», за 2 дня до початку туру. 

Галич - відвідання Галицького національного природнього парку музею природи і прогулянка по Центру реабілітації диких тварин. Один з найцікавіших заповідників України — тут можна побачити ландшафти, а також представників птаства і тваринного світу майже зі всіх куточків України. Тут розміщено чудовий музей “Природа Землі Галицької” та перший в країні Центр реабілітації хворих та знайдених тварин. Зараз тут відновлюються ведмеді, дикі барани, лисиці, єнотовидна собака, вовки, сови, орли, чаплі, качки, олені. А прикрасою Центру є ціле сімейство бізонів - найбільших ссавців на території Європи. Особливою популярністю у відвідувачів користується інтерактивна програма-квест "В гостях в казки" під час якої можна прогулятися лісом звіриною стежкою, де відтворені сліди 14 видів лісових тварин, а також відвідати хатину Баби Яги.

Яремче - відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”. Огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами.

Обід

Верховина - етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”.

Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”. 

Вечеря та Гуцульська забава

21:00 поселення в гуцульських садибах зеленого туризму.

 

2 День

7:30 Сніданок та виїзд

Верховина - Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика.

Буковель - гірськолижлий курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта. Підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами.

Обід, вільний час.

22:00 повернення до Львову.

 

 

 

 

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали