Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур «Буковинський романс»

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
, , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки

Анонс: Чернівці – це місто, яке славиться своєю старовинною архітектурою та великою кількістю історичних пам’яток. І нашому турі, професійні екскурсоводи познайомлять Вас з найцікавішими місцями міста та розкажуть історію їх походження.

 

День 1

ПРИБУТТЯ ДО ЧЕРНІВЦІВ

20.04 Тур починається з виїзда потягом No117 з Київа. Виїзд відбувається за день до початку туру.

07.10 Прибуття до Чернівців. Там Вас зустрічає представник фірми та розсаджує у автобусі.

Далі, уся група вирушає на сніданок у центрі міста (його вартість входить у вартість туру).

За цей день ми відвідаємо декілька визначних та цікавих локацій. На початку, ми побачимо Лужанську церкву, побудовану у XVст., який розташовано у місті Коломия. Далі, ми побачимо музей "Гуцульщини та Покуття".

Наступнім буде музей «Писанка». Після такої насиченої прогулянки, відбудеться самостійний обід у традиційному кафе у центрі міста. 

Після цього, ми переїдемо у село Реваківці. Там на нас чекає спортивно-кінний комплекс «Буковинська троя». Тут відбудеться екскурсія по самому комплексу, та катання на конях для дорослих і дітей. Окрім цього, можна буде подивитись на зоопарк, який розташований на цій-же території. Тут є верблюд, шин шила, лама, вівці, павичі, віслюк та багато інших звірів.

17.00 Повернення до Чернівців, розміщення у готелі «Буковина» та початок вільного часу. Усі запропоновані номери мають класифікацію «Комфорт» з умовами. Як один з варіантів вечірнього заняття, можете обрати відвідання басейну, який розташовано на території готелю.

 

 

День 2

СВЯТО-ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ МОНАСТИР,ТРОЇЦЬКИЙ СОБОР, ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ МІСТОМ

Свято-Вознесенський монастир – входить під патронат Московського патріархату, та проводить усі служби на двох мовах, а саме російській та румунській.

 

 

08.30 Сніданок у форматі шведського столу. Звільняємо номери та вирушаємо у дорогу. Сьогодні ми побачимо Свято-Вознесенський монастир у селі Банчени. За ним стійко зачепилась слава «Четвертої Української Лаври». Також, завітаємо до Троїцького собору.

12.00 Знову повертаємось до Чернівців. Далі, в нас запланована велика оглядова екскурсія містом. Ми побачимо вулицю Панську, відвідаємо Центральну площу, де побудована міська ратуша. Пройдемось вулицею О. Кобилянської – одна з найдуховніших та найпопулярніших магістраль міста. На шляху, ми зустрінемо іще три площі, Театральна, Турецька та площа Філармонії. Серед місцевих пам'яток, ми побачим декілька храмів, найцікавішим з яких вважають «П'яту церкву» та будинок-корабель «Шифа». Також, ви почуєте багато легенд про місто та події, які в ньому відбувались, послухаєте сурмача, який грає рівно о 12.00. Він розташований на центральній ратуші та грає гімн Буковини під назвою «Марічка». Не оминем ми Чернівецький національній університет, який вважається одним із самих видатних шедеврів старих Чернівців. У ньому колись була розташована резиденція Буковинських православних митрополитів. Архітектором будівлі є Йозеф Главка. Ця будівля є одним з п'яти об'єктів ЮНЕСКО у нашій країні.

 

17.00 Екскурсійна програма добігає кінця та Вам надається вільний час.

19.00 Поїздка до залізничного вокзалу.

19.55 Повернення до Київа потягом No118.

 

25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали