Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Алімос розташований в Аттиці у Греції. Місто утворено у 1968 році при злитті скасованих спільнот Каламакіон і Трахонес. Алімос входить у периферійну одиницю Південних Афін. Межує на півдні з Елінікон-Ар'їруполіс, на північному заході - з Палеон-Фаліроні, на північному сході - з Агіос-Димитріосом, на сході - з Ільюполісом. Населення міста складає близько 42 тис. осіб.

КЛІМАТ

Клімат в Алімосі середземноморський. Середня температура в місті влітку становить близько +33°С, а води +25°С. Пляжний сезон в Алімосі починається у червні і закінчується у листопаді.

Історія

На території передмістя відкрите неолітичне поселення, де ведуться розкопки. В античну епоху Алімос був рибальським селищем, з тих часів у місті залишилися руїни амфітеатру незвичайного прямокутного планування. У Алімосі народився Фукідід і його бюст є символом міста.
На початку 20 століття на місці Алімоса були сільськогосподарські землі, але з тих пір пройшло дві хвилі забудови, у 40-х і 70-х. На берегах Саронічної затоки десятки пірсів, де стоїть понад 1100 суден, а також Алімос дуже відомий своїми прекрасними пляжами і пляжними клубами.

ПАМ `ЯТКИ МІСТА

Зараз Алімос фешенебельне та багате містечко. Через нього проходить Посейдонос авеню, ця дорога з'єднує південні передмістя Афін з портом Пірей. Посейдонос авеню проходить через великі олімпійські комплекси Фаліро та Хеллінікона і стадіони на яких проводились Олімпійські ігри у 2004 році, а також на цьому авеню було знято безліч грецьких фільмів, особливо між 1950-1980 роками. На сході міста розташована гора, у її передгір'ях багато луків, а північні окраїни міста лісисті, на заході можна споглядати Саронічну затоку, а на півдні знаходиться колишній міжнародний аеропорт Еллінікон. У Алімосі також є велика пристань для яхт і кілька пляжів.

ВІДПОЧИНОК НА ПЛЯЖАХ МІСТА

Пляжі в місті чисті з піском або маленькою галькою і кришталево  чистою водою. На пляжі є душові кабінки, шезлонги, пляжні парасольки, снек-бар, кафе, 3 пляжних бари і мінімаркет, також любителі активного відпочинку можуть орендувати водні лижі або віндсерфінг, а для дітей на території пляжу є дитячий майданчик і водна гірка. На пляжах є пункт надання першої медичної допомоги, а також працюють рятувальники.

Курорт Алімос приваблює любителів комфортного пляжного відпочинку, піших прогулянок і мальовничих краєвидів!

30.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали