Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Центральна Греція

Греція

Тури в Центральну Грецію – подорож в казкову даль!

 

Розкішні пляжі і священні долини, археологічні пам'ятники і дивовижної краси храми, пейзажі, що чарують око і п’янкий аромат напою богів – це опис аж ніяк не різних країн світу, а лише Центральної Греції. Тут прекрасне все! І чому б не насолодитися всім цим багатством, відправившись туди у відпустку? Дана територія країни вражає своїми горами і рівнинами, неймовірною історичною спадщиною, а також можливостями, які вона відкриває перед туристами. Тут вам і гірськолижний курорт взимку, і ледачий пляжний релакс в теплу пору року, а «екскурсійка» взагалі викликає захоплення навіть досвідчених мандрівників. Тому, саме ця частина сонячної держави ідеально підійде для людей, які хочуть отримати все і відразу.

Бажаєте переконатися в приказці, що в Греції є все? Тоді вас зацікавлять тури в Центральну Грецію!

Країна, сповнена міфів і легенд, таємниць і загадок, артефактів давнини, батьківщина бога виноробства – це саме те місце, куди повинен потрапити кожен. І прекрасна вона в кожному своєму куточку, будь це острівна або материкова її частина. Але, куди б ви не хотіли йти, обійти стороною серце материкової Греції – просто злочин проти самого себе. Та й відправитися туди «дикуном» теж буде не дуже-то й розумно. Адже саме екскурсії по Центральній Греції в компанії з професійним гідом і цікавим екскурсоводом зроблять вашу поїздку незабутньою! Тут є стільки всього, що можна просто загубитися в розмаїтті цікавих місць і пам'яток. Але ж вам зовсім не хочеться пропустити такі туристичні об'єкти «must see», як:

  • знамениті Дельфи, які стародавні греки називали «Пуп Землі»;
  • святилище самого Аполлона;
  • відомий на весь світ археологічний музей «Дельфи»;
  • монастир Св. Луки в Беотії, який входить в список ЮНЕСКО;
  • священна гора Парнас і багато іншого.

 

А до всього цього ще додайте нереальної краси оливкові гаї Фокіди і розкішні краєвиди Фтіотіди. Ну, хіба можуть такі захопливі тури по Центральній Греції віддати гілку першості вже злегка набридлому пляжного відпочинку? Та й навіщо, якщо можна все це поєднати в одній відпустці? Ну а чому б і ні, тим більше, що пляжі Фтіотіди більш, ніж схиляють до цього. Найцікавіше, що в процесі знайомства з безцінними пам'ятками, ви зможете відчути атмосферу самої країни, спробувати страви місцевої кухні, скуштувати справжнього грецького вина, а також перейнятися її колоритом. Відчуваєте, як рука так і тягнеться подивитися фотографії Греції? Уже не можете дочекатися, коли вам підпишуть заяву на відпустку? Звертайтеся до фахівців компанії Anga Travel, щоб ми організували для вас ідеальну програму відпочинку.

 

Екскурсійні тури по Центральній Греції приведуть вас у «грецьку Швейцарію»!

Погодьтеся, що такого поняття, як «грецька Швейцарія» ви ще не чули, а якщо і чули, то слабо собі уявляли, що це і звідки взагалі з'явилося таке дивне словосполучення. Але ми готові вам розповісти про неї. Тут, в серці Греції, є округ – Еврітанія, – який завоював свідомість кожного туриста, щоступив на цю територію. Чим же цей округ так зачаровує? Та всім, бо тут:

  • мальовничі пейзажі;
  • гірські ландшафти;
  • нереальної краси річки і озера;
  • місцеві музеї і особлива атмосфера.

 

За даними ЮНЕСКО, Еврітанія входить в топ п'ять найчистіших регіонів світу! Тому, вирушаючи в тур по Центральній Греції, будьте готові відчути легке запаморочення від чистого повітря і прискорене серцебиття від побаченої краси. Як тільки ці «симптоми» дадуть про себе знати, можете бути впевненими в тому, що ви в Еврітанія. Греція справді дивовижна країна, а її центральна частина перевершить всі ваші очікування!

 

Команда Anga Travel підготувала найнеймовірніші тури. Дізнайтеся про них у наших менеджерів, бо сформовані мандрівки самі себе «не відпочинуть». Вже відчуваєте як у тілі зароджується ваш особистий дух мандрівника? Чим скоріше на вас подіє магнетизм грецьких божественних земель, тим швидше у вас з’явиться беззаперечний курорт-фаворит. І залишиться з вами назавжди – в емоціях, думках та глибоко у серці!

02.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали