Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Гліфада - місто на узбережжі Саронічної затоки, в 14 км на південь від Афін. Цей район вважається самим мальовничим прибережним місцем і густонаселеним у всій Греції, де відпочивають багато знаменитостей, а заможні греки і громадяни інших європейських держав будують тут фешенебельні вілли. Біля підніжжя гори Гіметт в 25 кілометрах від міста знаходиться аеропорт міжнародного класу - Eleftherios Venizelos.

 

Клімат

Клімат в Гліфаде, як і на всьому узбережжі Саронічної затоки, середземноморський субтропічний, з сухим жарким літом і м'якою вологою зимою. Навіть взимку температура майже завжди перевищує позначку +12 С ° - +13 С ° градусів. Опади бувають рідко. Також літо переноситься досить легко, завдяки вітру який доноситься з боку моря, завдяки йому можна відчути свіжу атмосферу. Туристичний сезон відкривається зазвичай в квітні і триває до жовтня або навіть листопада. Купальний сезон на курорті Гліфада починається в травні місяці і завершується тільки в жовтні.

   

ПАМ'ЯТКИ

Як тільки потрапите в Грецію не можна не зробити подорож навколо монастирів Святого Афона, і хоча на їх територію ось уже понад тисячу років заборонено входити, ніхто не забороняє насолодитися здалеку незайманою красою Агіос Орос. Також ви зобов'язані відвідати пам'ятне місце Дельф в Лівадії. Це місце з давніх-давен вважалося греками, як центр всієї Землі. У святилищі оракула жерця Апполона, Піфія пророкувала долю, а в Кастальского джерела можна набрати омолаживающей (згідно з легендою) води.

При поїздці в Арголіду ви зможете побачити збережений древній театр Епідавр, Мікенам і т.д.

   

РОЗВАГИ У Гліфаді

У Гліфаді діє закономірний поділ на пляжі, деякі відносяться до готелів, де відпочивають їхні постояльці, і міські пляжі, які доступні для всіх бажаючих, але за певну плату - від 1,5 євро за місце і найпопулярнішим, а також самим відвідуваним пляжем є Астер-Сісайд. На території для дітей функціонує аквапарк, де можна весело провести час. Поїздку в Гліфаду оцінять і цінителі гольфу. Вони мають можливість відвідати гольф-клуб і на першокласних зелених газонах позмагатися в майстерності. Так що в Гліфаді можна не тільки гуляти по набережній або загорялися на пляжаж але і відмінно провести час за розвагами, які будуть до смаку кожному.

   

РЕСТОРАНИ

У Гліфаді пропонують, в основному, американську і традиційну грецьку кухню.Окрім цього, є і ресторани італійської, іспанської, а також азіатської кухні. По всьому світу стає все більш відомий ринок Гліфади. Тут багато розкішних магазинів відомих світових марок.

  

 

27.03.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали