Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Місто Анавіссос знаходиться у Східній Аттиці та входить до складу муніципалітету Саронікос. Це невелике містечко розташоване недалеко від узбережжя Саронічної затоки біля підніжжя пагорба Олімпос і в 50км від столиці Греції міста Афін. Населення міста складає більше 6 тис. осіб.

Клімат

Клімат тут класичний середземноморський - з м'якою дощовою (іноді сніжною) зимою і жарким літом практично без опадів. Сонце тішить своєю появою жителів до 300 днів у році, але завдяки особливостям розташування тут не відчувається спека та задуха.

Туристична інфраструктура

Туристична інфраструктура міста нараховує готелі економ класу так і фешенебельні готелі.

Визначні пам'ятки міста

У місті знаходиться старовинний храм морського володаря - Посейдона, який розкинувся на мисі Суніон. Цей храм - найпівденніша точка, його руїни неймовірно красиві і романтичні, а ввечері сонце спускається прямо в центр мармурової чаші Посейдона. Дорослі можуть відвідати винні заводи та спробувати відомі грецькі вина. В околицях міста туристи зможуть відвідати руїни древніх античних міст, а також з готелів міста Анавіссос щодня організовуються екскурсії в Афіни та інші цікаві та старовинні міста.

Термальні води

На південному узбережжі Аттики розташоване прекрасне термальне озеро Вуліагмені, яке славиться своїми цілющими властивостями, а вода в озері залишається гарячою в будь-який час року. На дні озера утворилася унікальна система карстових печер, одна з яких є найбільшою у світі.

Пляжі міста

Анавіссос пишається своїми чистими пляжами і мальовничою природою. Найпопулярнішим пляжем міста є Отціас, цей пляж з прозорою водою і оточений з усіх боків древніми горами, а берегова лінія пляжу розтягнута на 700 метрів.

Туризм в цьому місті курорті почав розвиватися порівняно нещодавно і тому тут не зустрінеш юрби туристів, але дрібне, прозоре море, зручний чистий берег, створили привабливу атмосферу для сімейного відпочинку з маленькими дітьми!

30.01.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали